Podążaj za nami

Fabryka śniegu w Karpaczu

Newsy

Fabryka śniegu w Karpaczu

Nadchodzący sezon narciarski 2016/2017 na stoku Karpacz Biały Jar, z całą pewnością będzie należał do najbardziej udanych bez względu na panujące warunki pogodowe. Wszystko za sprawą inwestycji w „fabrykę” do produkcji śniegu, która sprawdza się nawet w dodatnich temperaturach.

Snow Factory w Białym Jarze to pierwsze tak zaawansowane technologicznie urządzenie w Polsce. Umożliwia ono w ciągu 24h wytworzyć 100m3 białego puchu, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie, może uzupełnić braki śniegu na stokach.

Na uwagę zasługuje także fakt, możliwości produkcji śniegu nawet w dodatnich temperaturach, co z całą pewnością ułatwi uzupełnienie białego puchu w momentach niesprzyjających warunków atmosferycznych. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w trakcie organizacji zarówno wielu wydarzeń zimowych, jak i letnich.

Fabryki śniegu są już wykorzystywane w kurortach narciarskich na całym świecie i spełniają swoją funkcję wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba uzupełnienia śnieżnego puchu.

Urządzenie w szybki sposób ochładza wodę do temperatury zamarzania i w efekcie końcowym otrzymywane są „suche śnieżynki” o najwyższym stopniu zamrożenia. Fabryka śniegu gotowa jest do pracy zaraz po podłączeniu do prądu i może pracować przez całą dobę, bez względu na temperaturę powietrza i wody.

Kilka dni temu Winterpol Karpacz Biały Jar, przygotował ofertę specjalną dla wszystkich fanów zimowej jazdy po stokach.

Dokonując zakupu karnetu do 31 października na stronie internetowej Winterpol Karpacz, można liczyć na zniżkę nawet do -35%. Wybrane karnety upoważniają także do dłuższej jazdy na stoku o 3h.

zdje-cie-1 zdje-cie-2 zdje-cie-3

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry