Podążaj za nami

IV edycja festiwalu snowboardowego Go*Pow!

Newsy

IV edycja festiwalu snowboardowego Go*Pow!

Już 18 listopada, we Wrocławiu, mamy okazję spotkać się na jednym z większych polskich festiwali sportów zimowych!

Jak zwykle ekipa przygotuje dla Was mnóstwo atrakcji, m. in. będziecie mieli okazję wziąć udział w konkursach, warsztatach, pozgarniać ciekawe nagrody, obejrzeć filmy tj. “STEREOTYPES” czy też “THE FOURTH WALL”, do których krótki wstęp znajdziecie tutaj:

….oraz co najważniejsze, pogadać o zajawkach przy piwku na afterze w klubie Bezsenność.. 😉

Całe wydarzenie trwa 2dni, a kosztuje nas tylko 40pln. Dlaczego tylko? Ponieważ za tę kwotę nie tylko mamy zagwarantowaną zabawę i zdobyte doświadczenie, ale również okazję do poznania osób takich jak my, z pasją. A jeśli już to czytasz, to znaczy, że ją masz. Tam właśnie będą “zajarani śniegiem” ludzie. Zawierasz znajomości z ziomkami, których prawdopodobnie w przyszłości  będziesz spotykać na każdym kroku związanym z zajawą. Czy to na Helu latając na kite, czy w Margoninie na wake’u, czy też w parku Pirates w Białce Tatrzańskiej! Właśnie dlatego warto jest wziąć udział w festiwalu. Być częścią tego cudownego, śnieżnego, zajawkowego wydarzenia i bawić się z ludźmi pełnych pasji do desek oraz zawierać przyjaźnie te większe i mniejsze!

W tym roku na festiwalu w kinie “Nowe Horyzonty” zostanie wyświetlonych 5 filmów, gdzie szczęściarze mają szanse wyłapać nagrody. Ponadto w planie jest przewidziane aż 10 warsztatów, które doskonale przygotują Was do sezonu zimowego, który nadchodzi już wielkimi krokami! (juhu!!)  Co do aftera, dla osób posiadających karnety 2dniowe wejściówka jest gratis, pozostali natomiast płacą 10pln.

Dla ciekawskich krótka nagrywka ukazująca jak było 3lata temu! I do zobaczenia!

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry