Podążaj za nami

Wakeend by szarpnijsie.pl

Newsy

Wakeend by szarpnijsie.pl

Ze względu na kolejny długi weekend ( 7-10 czerwca) ekipa SZARPNIJSIE.PL zaplanowała cos zupełnie nowego. Tym razem zapraszaja wszystkich do TERLICKA – na czterosłupowy wyciąg WAKEBOARDOWY, gdzie campowiczów szkolić będzie JANEK KORYCKI ( obecny wakeowy Mistrz Polski).

W programie tego tripu przewidziane są codzienne szkolenia wakeowe, w tym 3dniowe warsztaty z Jankiem Koryckim, który dobrych rad udzielać będzie zarówno osobom stawiającym pierwsze kroki na Wake’u jak i tym które miały juz do czynienia z tym sportem i pragną nauczyć sie paru nowych sztuczek.

Popołudniami zaplanowany jest videocoching (gdzie chłopaki wytłumaczą Wam dokładnie co robicie dobrze, a co zupełnie nie tak i co zrobić żeby dany triczek wyszedł), a wieczorami przewidziana jest nieodłączna campom szarpnijsie integracja J.

Podczas WAKEend’u campowicze zakwaterowani będą w pobliskim pensjonacie ( 100 m od wyciągu) i cały czas towarzyszyć im będzie jeden z paparazzi szarpnijsie, który uwieczni wszystkie wyczyny (zarówno te na wodzie jak i te wieczorne J ).

Liczba miejsc ograniczona

Szczególy i zapisy na 
www.szarpnijsie.pl

ZAPRASZAMY

plakat_terlicko_maly

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry