Podążaj za nami

GIRLS ON WAKE by szarpnijsie.pl vol 4, 23.09.2012, Kraków

Newsy

GIRLS ON WAKE by szarpnijsie.pl vol 4, 23.09.2012, Kraków

Zostajemy jeszcze na chwilę w tematyce sportów letnich 😀 Babski event „Girls on Wake by szarpnijsie.pl” cieszy się ogromnym zainteresowaniem . Łącznie, podczas tej imprezy już ponad 100 dziewczyn próbowało swoich sił na wake’u.

W poprzednich trzech edycjach do Krakowa zjeżdżały się kobitki z całej Polski ( Katowice, Zakopane, Bielsko, Łódź, Wrocław czy warszawa). Za każdym razem imprezie towarzyszyła pozytywna , chillowa atmosfera, uśmiechy na twarzy dziewczyn, niesamowite upominki od sponsorów oraz cos na ząb dla dzielnych rajderek.

Ze wzglądu na tak ogromne zainteresowanie oraz liczne pytania o kolejna edycje SZARPNIJSIE.PL postanowiło zorganizować kolejna, czwarta juz edycje tej zupełnie babskiej imprezy. 23 września, od godziny 12.00 WAKEPARK KRAKÓW ponownie zostanie opanowany przez płeć piękną, a mężczyźni będą musieli opuścić wyspę.

Na dziewczyny czekać będą dwa wyciągi, cierpliwi instruktorzy, muzyczka, plaża, leżaczki oraz pełno babskich upominków od sponsorów i jak zwykle poczęstunek.

Zapraszamy panie, które już pływały na wakeu i uczestniczyły w poprzednich edycjach imprezy, ale przede wszystkim dziewczyny zupełnie jeszcze zielone w temacie. To ostatnia szansa żeby popływać wyłącznie w damskim gronie w tym sezonie.

Wpisowe 60 zeta – w tym pływanie, wypożyczenie sprzętu, cos na ząb, torba gadżetów od sponsorów. Liczba miejsc ograniczona – a zatem kobitki spieszcie się !!

ZAPRASZAMY !!

Blizsze info i zapisy:

www.szarpnijsie.pl

 

Karolina Czarna Czarnik

czarna@szarpnijsie.pl
Tel 606474724

plakat_GOW_4

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry