Podążaj za nami

TattooFest Skate Jam, Kraków 13.06.2009

Newsy

TattooFest Skate Jam, Kraków 13.06.2009

Już w najbliższy weekend w Krakowie odbędzie się znany konwent tatuatorów – TattooFest . Skupia on najlepszych ludzi z branży w Polsce, a także znamienitych gości z zagranicy.

Jako, że sztuka tatuażu towarzyszy deskorolkowcom od wielu wielu lat, a wiele z marek czerpie inspiracje ze sztuki tatuażu to postanowiliśmy okrasić to wydarzeniem akcentem deskorolkowym. Zaczynamy w sobotę 13 czerwca o godzinie 14.00 na terenie TattooFest na ul. Klimeckiego 14

Aby dostać się na jam deskorolkowy trzeba KONIECZNIE zgłosić swoje uczestnictwo mailowo na adres artur@360sklep.pl,w razie problemów z wejściem w dniu imprezy prosimy o telefon: 519 089 007.

Odbędą się 2 konkurencje, best line oraz best trick. Do waszej dyspozycji będzie box, rail oraz specjalna przeszkoda Volcoma do rozegrania konkurencji best trick. Organizatorzy gwarantują kupę dobrej zabawy i parę nagród.

Dodatkowo na terenie konwentu będzie można zaopatrzyć sie w produkty firm Creature, Zoo York, Altamont, Santa Cruz, Etnies, Emerica, Independent.

Tatoofest Skate Jam

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry