Podążaj za nami

Impreza 360 Days w Toruniu oraz konkurs ALTEX!!

Newsy

Impreza 360 Days w Toruniu oraz konkurs ALTEX!!

Sklepy 360sklep.pl mają przyjemność zaprosić Was na niepowtarzalną weekendową imprezkę do Torunia w związku z międzynarodowym świętem deskorolkowym – Go Skateboarding Day.

Przy okazji City Bech Festival w Toruniu będą się odbywały eventy deskorolkowe i nie tylko.

Rozgrzewamy się już w piątek w hawajskich klimatach na imprezie Dragona w klubie NRD, w którym o północy odbędzie się Aloha Contest – na czym będzie polegał, przekonacie się sami, na najlepszych oczywiście będą czekały nagrody!

W sobotę patronat nad dniem obejmuje marka Zoo York, która oficjalnie gości na naszym rynku od tego lata. Na minirampie, która będzie stać przy Centrum Sztuki Współczesnej na sztucznej plaży odbędzie się jam, oprócz tego będzie można oglądać grafficiarzy w akcji i posłuchać funku oraz hip hopu.

Po wypoczynku na plaży zapraszamy na 22 do klubu NRD na mały afterek.

W Go Skateboarding Day spotykamy się tym razem nieopodal na Jordankach w starym basenie, w którym na entuzjastów tego sportu będzie czekać parę nowych przeszkód ufundowanych przez markę Globe.

Tutaj już odbędzie się regularny contest, sesja graffitti na ścianach basenu, koncerty punk rockowe oraz wspólne grillowanie.

UWAGA, UWAGA – KONKURS

W związku z imprezą 360 Days w Toruniu w dniach 19-21 czerwca z okazji międzynarodowego dnia deskorolki, dystrybucja ALTEX ogłasza konkurs !!!

Nagrywasz demo, ładujesz na YouTube czy gdzie tam chcesz i wysyłasz linka na konkurs@altexdist.com (tylko linki a nie całe pliki bo zblokujecie nam serwer).

My umieszczamy twoje demo na www.altex.ownlog.com i cała Polska ocenia , komentuje i wyśmiewa. A na koniec wybieramy najlepszych …. i ZAPRASZAMY 20 DO TORUNIA NA 360 DAYS !!! Altex płaci za 1 nocleg z 20 na 21 czerwca, wyżywienie z grilla i wstęp na balety do NRD.

Przyjeżdżacie w Sobotę na sesje ZOO YORK na Minirampie (do wygrania deskorolki), potem melanż w NRD, a w Niedzielę zawody GLOBA (do wygrania czeki do realizacji na www.360sklep.pl ) Fundujemy również dla każdego zwycięzcy konkursu koszulki i czapeczki ZOO YORK i SANTA CRUZ. Nikt tyle nie daje więc wbijaj na bloga i działaj.

360 days

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry