Podążaj za nami

Start zimy 2012/2013 – „All I Can – Wszystko Co mogę” w Multikinie

Newsy

Start zimy 2012/2013 – „All I Can – Wszystko Co mogę” w Multikinie

W poniedziałek, 26 listopada br. Tatry Mountain Resorts oraz Multikino zapraszają do udziału w konferencji prasowej i pokazie specjalnym najlepszego filmu narciarskiego ostatnich lat „All I Can – Wszystko Co Mogę”.

Na uczestników „Startu sezonu 2012/2013 – nowa era Tatr” czeka krótka prezentacja nowości przygotowanych w dynamicznie rozwijających się ośrodkach narciarskich słowackich Tatr. Po prezentacji odbędzie się pokaz specjalny wyjątkowego filmu o wysokogórskim narciarstwie, wielokrotnie nagradzanego na cały świecie „All I Can – Wszystko co mogę”. Po filmie zapraszamy, także na poczęstunek. Do spróbowania będą regionalne specjały oraz coraz bardziej doceniane na świecie słowackie wina.

O Konferencji:

Prezentacja nowości w Tatrach Słowackich: Jasna Niskie Tatry – 1 grudnia otwarcie kolejki FUNITEL, nowe inwestycje w południowej i północnej części, Tatralandia, – otwarcie kolejnej części Tropical Paradise. Tatrzańska Łomnica – zaoferuje nie tylko wspaniałe widoki na Tatry ale również doskonale przygotowana i skomunikowaną 6,5 km trasę carvingową ale przede wszystkim 5 km łatwych tras, co docenią rodzice z dziećmi.

O filmie:

„All I Can – Wszystko co mogę” to wspaniały, zachwycający esej, który porównuje wyzwania wysokogórskiego narciarstwa do wyzwań globalnych zmian klimatu. Realizowane na 6 kontynentach, w przeciągu 2 lat. Najlepsi na świecie narciarze dostarczają inspirujących spektakli, podczas gdy przełomowa kinematografia rozwija naszą wizję świata przyrody. Podróż przez majestatyczne szczyty pustyni Maroka, lodowate fiordy Grenlandii, kratery wulkanów Chile, Alaskan spine walls i inne.

Przyłącz się do rewolucji i doświadczenia jednego z najbardziej spektakularnych, urzekających, i prowokujących do myślenia filmów, jakie kiedykolwiek stworzono w gatunku filmów sportowych.

Czas trwania: 76 min

Produkcja: 2011, USA

Reżyseria: Dave Mossop i Eric Crosland

Występują: Mark Abma, Greg Hill, JP Auclair, Eric Hjorleifson, Ingrid Backstrom, Shannon Kernahan, Chris Rubens, James Heim, Callum Pettit, Mike Douglas, Kye Petersen, Rory Bushfield, John Collison, Lynsey Dyer, Ian McIntosh, Chad Sayers, Matty Richard, Dana Flahr, Cody Barnhill

Dystrybutor filmu na terenie polski: MayFly Sp. z o.o.

Strona filmu: http://www.sherpascinema.com/theatre/allican

Oficjalny zwiastun: http://vimeo.com/16442800

Organizator: Agencja Reklamowa czART Sp. z o.o. oraz Multikino S.A.

Partnerzy strategiczni: Tatry Mountain Resorts, Wysokie Tatry – Góry Wrażeń, Jasna – Niskie Tatry, Tatralandia – Przygoda i Zabawa

Patroni: Onet., Radio Eska, Freestyle.pl, Ski2die.pl, 360stopni.org

All_I_Can-Wszystko_co_mog-plakat_pokazu_specjalnego_26.11

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry