Podążaj za nami

Już dziś rusza Snowtiva premiere tour!

Newsy

Już dziś rusza Snowtiva premiere tour!

Właśnie dziś rusza Snowtiva premiere tour. Pierwsza premiera odbędzie sie w Zakopanem, w kinie Giewont o godzinie 20.00. W roku 2006 szerokiemu gronu fanow snowboardu przedstawila się ekipa Mep&Wataha za sprawa swojego pierwszego filmu ‘Warmp Up’, który z pewnością wszyscy dobrze pamiętają.

W kolejnych latach systematycznie ukazywaly się kolejne produkcje: ” Step by Step” (2007), „Ready to…” (2008) oraz ” Magic Moments” (2009). Ostatni film ‘Snow must go on’ (2010) różnił się nieco od pozostałych…

Był to dokument ukazujacy kulisy powstawania filmu snowboardowego, scisle powiazany z projektem ‘Snowtiva’ 

Jak co roku, ekipa MEP Wataha nie tylko przygotowała materiał pełen trików na światowym poziomie wykonanych przez najlepszych Polskich riderów,  ale też do współpracy zaprosiła znane europejskie nazwiska, m.in. Marca Swobode oraz  Dominika Wagnera .

Materiał do tegorocznej produkcji  powstawał od grudnia 2009 do kwietnia 2010. W tym czasie Mep kamera odwiedzila polskie miasta takie jak: Zakopane, Bielsko-Biała, Katowice, Szczyrk, Bytom, Chorzów i  inne, oraz między innymi Altabadie we Wloszech, znane miesjcówki w Austrii takie jak Solden, Mayerhofen i Planai, a także naszych czeskich kamratów w Spindlerowym Młynie.

W filmie Snowtiva  zobaczymy ;  Wojtka Pawlusiaka, KubeDytkowskiego, Wojtka Pająka, Radka Cząstkiewicza, Dominika Wagnera, Marca Swobode, Tomka Zielonego,  Kasie Kwiecień, Tomka Wolaka, Sławka Szwarca, Piotra Janosza, Mateusza Zielonke .  Dodatkowo będzie można  spawdzić jak  na polskich ulicach radzili sobie chłopaki z Burton Teamu  oraz  Hommies.

Długo oczekiwana produkcja MEP&Wataha-” Snowtiva” będzie dostępna  w sieci już w Listopadzie 2010. PEACE

snowtiva_premiery

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry