Podążaj za nami

‘SIDEWAY SISTAS’ – Historia dziewczyn, które jeżdżą

Newsy

‘SIDEWAY SISTAS’ – Historia dziewczyn, które jeżdżą

Nikita Clothing (www.nikitaclothing.com) będzie świętować swoją 10 rocznicę w 2010 roku i z tej okazji planuje wydać 200 stronicowy album składający się z materiałów przesłanych od dziewczyn Nikity z całego świata.

Projekt rozpoczyna się tu i teraz! Album będzie obrazował styl życia dziewczyn Nikity, w zdjęciach, słowach, wierszykach, grafice, sztuce i w każdej innej możliwej formie. Forma albumu będzie tak jak w albumie z wycinkami z gazet, trochę w surowym stylu, zaprojektowany przez dziewczynę z Islandii. Jest ona stałą klientką Nikity, snowboardzistą, skaterką, graficznym projektantem, i wyprodukowała swój własny album o Islandii, modzie i sztuce ulicznej, który Nikita pomogła opublikować 2 lata temu. Nazywa się Thordis Claessen.

Poprzez historie, ludzi, zdjęcia, z najgłębszych archiwów Nikity, Nikita chce zadedykować ten album dziewczynom, które jeżdżą. Złap okazję na opowiedzenie swojej historii , o tym co kochasz, o tym co robisz i co znaczy dla Ciebie Nikita. Każda forma zgłoszenia jest możliwa – będzie to album, który będzie reprezentować dziewczyny Nikity, album o życiu, którego każdy chce być częścią.

Historia marki Nikita Clothing oraz geneza założenia brandu przez Heida Birgisdottir także zostanie zawarta w książce. Heida: „Nikita posiada ogromną bazę wiernych fanek. Wszystkie komentarze, uwagi a także wsparcie i inicjatywy fanek Nikity są dla nas bardzo wartościowe. Ta książka wydana na 10-cio lecie daje nam szansę powiedzenia DZIĘKUJE za te 10 wspaniałych lat„.

Nikita Sideway Sistas

Wszystkie materiały związane z marką NIKITA – fotki, historie, grafiki, rysunki, większe… i wszystko inne co Wam przyjdzie do głowy, które uważacie że może być dobre do książki przesyłajcie na adres e-mail: sidewaysistas@nikitaclothing.com albo na:

Sideway Sistas Project

Nikita HQ

Skipholt 25

105 Reykjavik

Iceland

MATERIAŁY ZBIERAMY DO 30 KWIETNIA!!!

Ważne:

Przesyłając materiały do Nikity pamiętaj aby dodać: imię, nazwisko, adres, telefon e-mail i inne informacje, które uważasz za stosowne. Zdjęcia powinny być w bardzo dobrej rozdzielczości. (waga do 5MB).

Nikita Sideway Sistas

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry