Podążaj za nami

Rozwiń skrzydła z pomocą Gniazda!!

Newsy

Rozwiń skrzydła z pomocą Gniazda!!

Poszukiwane talenty snowboardowe z całej Polski! 22 grudnia w Świeradowie ruszają jednodniowe warsztaty Red Bull Under My Wing z Wojtkiem „Gniazdem” Pawlusiakiem. Spośród nadesłanych drogą elektroniczną zgłoszeń, Wojtek wybierze 20 osób, z którymi podzieli się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami. Oprócz praktycznych wskazówek ze strony Gniazda, uczestnicy szkolenia będą mogli wesprzeć się także wykładami znanego snowboardowego teoretyka i praktyka, doktora Piotra Kunysza.

Od wielu sezonów na międzynarodowej arenie snowboardu nasz kraj dumnie reprezentuje Wojtek Pawlusiak. Podróżując po całym świecie, Gniazdo bierze udział w wielu rywalizacjach niejednokrotnie stając na najwyższym miejscu na podium. Lata treningów i doświadczeńpozwoliły mu osiągnąć europejski poziom jazdy, który docenili nie tylko sędziowie, ale także twórcy produkcji filmowych z tematyką snowboardową.

Międzynarodowy projekt Red Bull Under My Wing, to okazja do poznania tajników świata profesjonalnego sportu. Od kilku lat, najlepsi w swoich dyscyplinach zawodnicy dzielą się z młodzieżą w wieku od 14 do 17 lat, swoimi doświadczeniami w wielkim sporcie. Mat Rebeaud, Luke Madill, a nawet Taddy Błażusiak – największe nazwiska w swoich dyscyplinach chętnie dzielą się przydatnymi w rozwoju kariery sportowej informacjami. Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy zgłosić swój udział na oficjalnej stronie www.redbullundermywing.pl w zakładce z Wojtkiem Pawlusiakiem.

Skąd pochodzą umiejętności Wojtka? 26-letni talent z Wilkowic ma za sobą długą karierę sportową w różnych konkurencjach, dlatego obecnie jest w stanie ocenić kluczowe elementy świata sportu zawodowego. „Najwazniejsze jest odpowiednie przygotowanie i rady ludzi bardziej doświadczonych od ciebie” mówi Gniazdo pytany o priorytety w karierze snowboardzisty. „Dzięki projektowi Red Bull Under My Wing, mam szansę podzielić się swoją wiedzą z młodymi ludźmi w naszym kraju. Może dzięki temu za pare lat na międzynarodowej scenie snowboardowej będzie jeszcze głośniej o Polakach!” Każdy z uczestników zakończy warsztaty udziałem w obowiązkowej rywalizacji z nagrodami.

Spotkanie w Świeradowie może być także okazją do zrobienia pierwszego kroku w stronę zawodostwa dla kilku fotografów. Doceniając ich duży wkład w rozwój polskiej sceny, Gniazdo postanowił zaprosić na swoje warsztaty także pięciu snowboardowych fotoblogerów. Najlepszy z nich zostanie oficjalnym fotografem podczas zawodów Red Bull Zjazd na Krechę 2013.

Zgłoszenia do udziału w obu inicjatywach oraz więcej szczegółowych informacji znajduje się na oficjalnej stronie projektu – www.redbullundermywing.pl

 

wojtek_gniazdo_pawlusiak_fot-_ukasz_nazdraczew_red_bull_content_pool wojtek_pawlusiak

Wojtek Pawlusiak in the Centre of Linz

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry