Podążaj za nami

Rozstrzygnięcie Real Snow Backcountry presented by Burn

Newsy

Rozstrzygnięcie Real Snow Backcountry presented by Burn

Nicolas Muller zdobywa złoty medal Winter X Games Europe. Jussi Oksanen zwycięża w głosowaniu internautów.

Koncepcja Real Snow Backcountry presented by Burn była bardzo prosta. 8 najlepszych specjalistów od backcountry na świecie zaproszonych zostało do udziału w konkursie, w ramach którego musieli przygotować 90 – sekundowe filmy prezentujące ich umiejętności. Do wygrania była nie tylko spora nagroda pieniężna, ale i medale Winter X Games!

Na najwyższym miejscu na podium, zdobywając złoto i 50 000 dolarów, stanął Nicolas Muller, który połączył swoje siły z ekipą Absinthe Films. Film Nico to doskonałe połączenie płynnej i stylowej jazdy w głębokim puchu z trickami, które zazwyczaj zobaczyć można w snowparku (m.in. pierwszy double cork Mullera). Wszystko to przy soundtracku przygotowanym przez Trevora Andrew.

Na drugim miejscu znalazł się zawodnik teamu Burn Gigi Ruf, za którego film odpowiedzialny był Jake Price. Srebrny medal X Games zapewniła mu kreatywna jazda i widowiskowe tricki takie jak m.in. frontside i backside double cork 1080.

Na trzecim miejscu, zdobywając także tytuł Fan’s Favorite i nagrodę w wysokości 10 000 dolarów, wylądował Jussi Oksanen. Zarówno na sędziach, jak i uczestnikach otwartego głosowania wielkie wrażenie zrobiła nie tylko sama jazda Jussiego, ale i jego niezwykle pozytywne podejście do sprawy.

Na stronie www.facebook.com/BurnEnergy obejrzeć można filmy wszystkich uczestników konkursu.

realsnow_1

realsnow_2

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry