Podążaj za nami

Czołówka polskich snowboardzistów na Quiksilver Snow Session!

Newsy

Czołówka polskich snowboardzistów na Quiksilver Snow Session!

Znane są już nazwiska większości zaproszonych do startu w Quiksilver Snow Session zawodników z Polski. Trwa także konkurs na 3 dzikie karty.

Największa impreza snowboardowa tego sezonu zbliża się wielkimi krokami. 12 lutego na zakopiańskim stoku Harenda odbędą się zawody Big Air, w których wystartuje czołówka polskich snowboardzistów. Swój udział w imprezie Quiksilver Snow Session potwierdzili: Michał Alster, Marek Sąsiadek, Michał Ligocki, Piotr Janosz, Wojtek Pająk, Kuba Dytkowski, Kuba Skrzypkowski, Jakub Honcz, Bartek Rusin, Tomek Wolak, Nikodem Franczak, Tomek Dara, Wojtek Pawlusiak, Michał Greń, Maciej Migacz, Marcin Kordek, Jędrek Jękot, Adrian Smardz, Tomek Zwolak i Radek Koźlik.

Jak powiedział Marek Sąsiadek, Team Manager Quiksilver PolskaJako zawodnik cieszę się przede wszystkim z tego, że w czasie imprezy będziemy mogli zaprezentować najbardziej widowiskową konkurencję snowboardową jaką jest Big Air. Możemy być pewni, że kilku z zawodników, m.in. Piotr Janosz i Kuba Skrzypkowski z teamu DC, pokaże bardzo techniczne triki. Zresztą każdy, łącznie ze mną, będzie chciał pokazać coś nowego. Z kolei dla młodych polskich zawodników będzie to niepowtarzalna szansa na pokazanie się. Jeśli ktoś nieznany naprawdę wszystkich zaskoczy, to być może Quiksilver weźmie go pod swoje skrzydła. 

3 miejsca startowe zarezerwowane zostały dla zdobywców dzikich kart. Każdy kto chciałby spróbować swoich sił w walce o o 6000 zł w gotówce, które czekają na zdobywcę pierwszego miejsca, powinien zamieścić video ze swoimi najlepszymi trickami na youtube.com (tytuł: Quiksilver Snow Session, imię i nazwisko) i przesłać link do niego na adres info@360mag.pl. W konkursie zwyciężą 3 filmy, które na youtube.com pozytywnie oceni największa liczba osób .

Wszelkie dodatkowe informacje na temat imprezy znaleźć można na stronie www.facebook.com/QuiksilverSnowSession.

QSS_big

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry