Podążaj za nami

Wygraj Dziką Kartę na QUIKSILVER SNOW SESSION

Newsy

Wygraj Dziką Kartę na QUIKSILVER SNOW SESSION

12 lutego w w Zakopanem odbędą się zawody Quiksilver Big Air będące częścią jednej z największych imprez zimowych tego sezonu – Quiksilver Snow Session. Na specjalnie przygotowanej skoczni swoje najlepsze tricki pokaże 27 zaproszonych zawodników i 3 zdobywców dzikich kart.

 

Aby zostać jedym z trzech szczęśliwców, którzy staną na najeździe ramię w ramię z czołówką polskich snowboardzistów, wystarczy zamieścić video ze swoimi najlepszymi trickami na youtube.com (tytuł: Quiksilver Snow Session, imię i nazwisko) i przesłać link do niego na adres info@360mag.pl. Zgłoszone filmy pojawią się na stronach www.360mag.pl
i www.facebook.com/QuiksilverSnowSession. Zwyciężą 3 filmy, które na youtube.com pozytywnie oceni największa liczba osób. Konkurs trwa do końca stycznia.

Ci, którzy zdobędą przepustkę do startu w Quiksilver Big Air, będą mieli szansę powalczyć o 6000 zł w gotówce, które czekają na zdobywcę pierwszego miejsca. Nawet jeżeli nie mierzysz tak wysoko, to wciąż warto walczyć, bo do podziału między pierwszych 8 zawodników jest aż 15 000 zł w gotówce!

Także dla tych, którzy nie wystartują w zawodach, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Wszyscy chętni będą mogli przetestować deski LibTech, DC, Gnu i Roxy. O dobrą atmosferę zadbają grający na żywo DJ`e, a całą imprezę zakończy koncert przygotowany przez Red Bull i nocna sesja pokazowa na skoczni.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie: www.facebook.com/QuiksilverSnowSession.

Martin_Cernik_CZE_s

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry