Podążaj za nami

Newsy

QUIK SNOW EDIT

Zupełnie niespodziewanie w ten piątek rozpocznie się wydarzenie nazwane QUIK SNOW EDIT – podczas której 5 zaproszonych ekip snowboardowych poświęci swój weekend na nakręcenie wideoklipu przedstawiającego ich własne podejście do tematu „snowboarding”. Więcej szczegółów na temat celu QSE i zasad obowiązujących podczas eventu znajdziecie poniżej.

Gotowe klipy wezmą udział w dwóch głosowaniach – na najlepszy edit wg. jury, a także najlepszy według publiczności – internautów i użytkowników Red Bull MOBILE.

 

Do konkursu zaproszona jest czołówka polskich snowboarderów:

team DC Polska – Kuba „Jamaj” Skrzypkowski, Mateusz Zielonka, Radek Cząstkiewicz
team Stench Snowboards – Marcin Kordek, Maciek Przężak, Radim Hovad
team QUIKSILVER Polska – Bartek Rusin, Michał Alster, Kacper Kilar
team Burn – Wojtek Pająk, Michał Ligocki, Tomek Wolak
team Girls Rock – Kasia Rusin, Anita Mączka, Kasia Kwiecień

 

Listę operatorów kamer opublikujemy wkrótce.

Ekipy będą poruszać się w okolicach: Wisła, Szczyrk, Ustroń, Korbielów, Bielsko-Biała tak więc nie zdziwcie się, jeśli w ten weekend w okolicy zaobserwujecie wzmożoną aktywność poważnych ekip snowboardowych. Efekty QUIK SNOW EDIT będzie można oglądać od 13.02.2012.

Co będzie zadaniem QSE?

Zespoły mają całe dwa dni na nakręcenie materiału przedstawiającego ich umiejętności i podejście do snowboardingu. Obejmuje to wszystkie aspekty jazdy na desce: od parku, przez jazdę w terenie, po street i wszelkie inne formy które tylko przyjdą im głowy. Duży nacisk pójdzie też na pokazanie snowboardingu jako formy spędzania czasu z przyjaciółmi, styl życia i wzajemną współpracę. Wszystko przy wykorzystaniu okolicznych gór, stoków i innych miejsc umożliwiających jazdę na snowboardzie. Uczestnicy QSE poruszają się w okolicach Szczyrk, Wisła, Korbielów, Bielsko Biała – rejon Beskidy.

 

Zasady imprezy są proste.

Team to trzech zawodników i filmowiec. Udziału w imprezie biorą tylko zaproszeni zawodnicy. Teamy dowolnie poruszają się po okolicy i sami wybierają co kręcą – z jednym wyjątkiem – obowiązkowo muszą pojawić się w snowparku DC | Cieńków i nagrać krótki part lub wstawkę do swojego editu (dzień na nagranie w parku to sobota).

Zawodnicy nagrywający swój materiał muszą mieć widoczne opaski z logo imprezy, które zagwarantują że ujęcia nagrane są w ciągu wyznaczonego czasu. Impreza rozpoczyna się w sobotę 04.02.2012 o godz. 7 rano a kończy w niedzielę 05.02.2012 o godz 19.00.

Efekty.

Finalny produkt to 5 różnych filmów (editów), zmontowanych i oprawionych muzycznie/graficznie. Filmiki mają mieć powyżej 2 minut.

Kiedy zobaczymy filmy?

Ekipy mają 6 dni na montaż swoich produkcji. Edity zaczniemy publikować od poniedziałku 13.02.2012. Wyniki głosowania i nagrody zostaną ogłoszone po prezentacji wszystkich klipów.

Nagrody:

Nagrody finansowe i rzeczowe od Quiksilver Poland i Red Bull Mobile.

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry