Podążaj za nami

For SNOW FEST – święto sportów zimowych w Rybniku

Newsy

For SNOW FEST – święto sportów zimowych w Rybniku

Po raz pierwszy wspólne z Miastem Rybnik zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! W samym centrum, na płycie rynku odbędzie się święto sportów zimowych.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów i zajawkowiczów snowboardu, nart i alpinizmu jak również innych sportów związanych z zimą do wspólnego spotkania i przywitania zimy.
Pod dachem ponad 1000 m2 zaprezentują się firmy i organizacje na codzień mocno związane z zimą. Będzie można porozmawiać i wymieniać się doświadczeniami z różnych dziedzin jak i podpytać fachowców o rzeczy które są dla nas „czarną magią” 🙂

W programie min.:

– Spotkanie z najszybszym narciarzem w Polsce i jednym z pięciu najszybszych na świecie – Jędrzejem Dobrowolskim. Będzie można spotkać się z zawodnikiem, posłuchać i zobaczyć na czym tak naprawdę polega SEED SKI!
– Jedna z czołowych firm snowboardowych świata, BURTON – zapewni atrakcje dla najmłodszych w formie specjalnego parku snowboardowego!! (od 13 do 16).

– Lokalny alpinista Dominik Malirz opowie o swoich wyprawach na najwyższe szczyty świata.

– MAGAZYN TRIKER, w w zasadzie jego założyciele zaprezentują sztukę fotografii ekstremalnej.
– Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu chętnie zaprezentuje Wam swój profil działania. Warto porozmawiać z fachowcami w dziedzinie szkolenia i nauki jazdy na snowboardzie.

– Podczas specjalnie na tą okazję przygotowanego krytego kina plenerowego na ponad 100 miejsc zaprezentujemy dwa znakomite filmy.

„STRONGER”

Będziemy mogli zobaczyć pierwszy teamowy film marki UNION Bindings, noszący mocną nazwę „STRONGER”. Niektórzy twierdzą, że producent wiązań snowboardowych zgromadził najlepszą na świecie ekipę riderów. Trudno nam się z tym zgodzić, biorąc pod uwagę wielu doświadczonych zawodników używających innego rodzaju sprzętu. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że nazwiska stojące za amerykańską firmą są naprawdę imponujące. Kto w takim razie jeździ przypięty do deski wiązaniami UNION? Całość przypomina koktajl składający się z doświadczenia weteranów, talentu obecnych dominatorów i kilku kropel świeżej krwi. W składzie tego nieprawdopodobnego napoju znajdują się między innymi: Bryan Iguchi, Travis Rice, Kazu Kokubo, Gigi Rüf, Scott Stevens, Dustin Craven, Johnny O’Connor, Dan Brisse, Anto Chamberland, Arthur Longo oraz Torstein Horgmo.

„NATURALLY”

Efekt końcowy jest lekką miazgą. Dlaczego? Po pierwsze dobry zestaw riderów, którzy na BC czują się jak w domu. Blauvelt, Jackson (Eric), Kokubo, Kalbermatten i Pospisil nie odstawiają lipy i dają z siebie naprawdę wszystko. Po drugie miejscówki. Mamy tu właściwie spoty z całego świata. No może zabrakło Ameryki Południowej, acz to co widzimy w zupełności wystarcza. I po trzecie buła. Buła w kontekście sprzętu (kamery RED’a i Cineflexa, helikoptery, etc), co oczywiście przekłada się na efekt końcowy.

Cała imreza będzie okraszona jedzeniem z FoodTrucka oraz grzanym winem.

OFICJALNA CZĘŚĆ IMPREZY ZAKOŃCZY SIĘ OK GODZINY 19:00
OBOWIĄZKOWE AFTERPARTY OD 21:00 W KLUBIE COFFEINA RYNEK 1

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy już znają zimę od tej strony ale także tych którzy zechcieliby poznać ją od nowa!

KINO NA RYNKU W OGRZEWANYM NAMIOCIE!!

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

for-snow-fest

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry