Podążaj za nami

Polska premiera „The Art of Flight” już w tą środę!

Newsy

Polska premiera „The Art of Flight” już w tą środę!

Już 23 listopada, w sieci kin Multikino, odbędzie się ogólnopolska premiera filmu The Art of Flight, najbardziej oczekiwanej produkcji w świecie snowboardu i jednej z najważniejszych pozycji w kinematografii sportowej ostatnich lat.

Na pokazie w Warszawie obecni będą także twórcy filmu: gwiazda snowboardu Travis Rice, a także reżyser obrazu – Curt Morgan. Informacje o biletach już od 11 listopada na www.redbullmobile.com i www.artofflightmovie.com.

Najtrudniejsze triki wykonywane poza szlakiem, nieprawdopodobne zjazdy z dziewiczych stoków oraz przepiękne ujęcia z najlepszych miejsc do jazdy na snowboardzie – wszystko to sprawia, że The Art of Flight to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów snowboardowych ostatnich lat.

Najnowsze dzieło Travisa Rice’a i Curta Morgana to świetnie opowiedziana historia, prawdziwi bohaterowie i duża dawka sportowych wrażeń. Każde ujęcie zostało zarejestrowane przy użyciu najnowocześniejszych technik kinematografii, dzięki czemu widz ma wrażenie obserwowania na żywo jazdy najlepszych na świecie snowboardzistów.

O tym filmie było głośno w środowisku wielbicieli sportów zimowych na długo przed jego oficjalną, światową premierą, która odbyła się 7 września w Nowym Jorku. Dwa miesiące później – 23 listopada – Travis Rice oraz Curt Morgan przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje dzieło polskim fanom.

W trakcie zaplanowanego spotkania z publicznością Travis Rice wręczy również wylosowanej osobie nową deskę snowboardową zaprojektowaną specjalnie z okazji premiery filmu. Tuż po premierze w warszawskim klubie Piekarnia odbędą się zawody snowboardowe oraz after party.

Premierowe pokazy odbędą się 23 listopada w 11 wybranych Multikinach w całej Polsce. Lista kin wraz z godzinami seansów oraz bilety od 11. listopada dostępne będą na stronach partnerów premiery tj. www.redbullmobile.pl oraz www.multikino.pl. Więcej informacji o filmie można znaleźć na oficjalnej stronie premiery ArtofFLIGHTmovie.com.

„The Art of Flight” został wyprodukowany przez Red Bull Media House we współpracy z Brain Farm Digital Cinema, wszystko przy udziale Quiksilver. Światowa premiera tego wyjątkowego filmu Curta Morgana odbyła się 7 września 2011 w nowojorskim Beacon Theatre, w ramach Quiksilver Pro New York (ASP World Tour).

The Art of Flight jeszcze przed premierą stał się najbardziej oczekiwanym obrazem tego roku w świecie sportów ekstremalnych – w serwisie youtube.com trailer filmu dotychczas zobaczyło ponad 5 mln widzów. W ciągu godziny od pojawienia się w iTunes „The Art of FLIGHT” stał się numerem jeden w kategorii sport, zgarniając pięć gwiazdek od pierwszych recenzentów.

Za pośrednictwem strony www.artofflightmovie.com można zakupić pakiety DVD i Blu-ray™ oraz cyfrową wersję filmu, który jest także dostępny w najlepszych sklepach snowboardowych oraz sklepach Quiksilver na całym świecie.

Partnerami polskiej premiery The Art of Flight są Red Bull Mobile oraz Multikino.

The_Art_of_Flight_fot_Danny_Zapalac_Red_Bull_Content_Pool1

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry