Podążaj za nami

Nowy numer SnowBoard MDS

Newsy

Nowy numer SnowBoard MDS

Zima dopisała i dlatego MDS #56 pełen fajnych tematów, po same brzegi. A propos brzegów, czyli morskiej przygody, ahoj… Hitem numeru na pewno jest relacja z Mission Antarctica, niedawno zrealizowanego projektu Xaviera De Le Rue.

Dzięki temu, że Xav to bardzo sympatyczny koleżka, udało nam się opublikować relację z wyprawy jeszcze na świeżaka, jako jeden z pierwszych magazynów w Europie. Z głównym bohaterem wydarzenia pogadaliśmy też od serca na Targach ISPO,  czego efektem jest bardzo aktualny wywiad.

Pewną egzotykę freeride’ową kontynuuje relacja z gruzińskiej części Kaukazu, a równie ciekawie, jak z Xavierem, pogadaliśmy sobie też z Kubą Dytkowskim, Wojtkiem „Gniazdo” Pawlusiakiem i Andriejem Pirumowem.

Są też oczywiście relacje z najwiekszych wydarzeń snb na naszej tegorocznej scenie, czyli z Oscypa i Burn In Snow. Poza tym podglądaliśmy chłopaków zeStench ekipy, jak wygląda ich typowy, zimowy dzionek, zmagaliśmy się z problemem własnoręcznego rzeźbienia Splitboardu oraz prezentujemy FotoGalerię Marka Ognia.

Jest też kilka innych, równie ciekawych tematów, ale po szczegóły zapraszamy do kącika cichego czytelnika ;).

okładka_56.indd

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry