Podążaj za nami

KOGIS – internetowa baza miejsc dobrego wypoczynku

Newsy

KOGIS – internetowa baza miejsc dobrego wypoczynku

Jeśli szukacie inspiracji na zimowe wyjazdy – rodzinne, zorganizowane czy po prostu z przyjaciółmi to koniecznie zajrzyjcie na portal www.kogis.pl, który powstał w celu promowania turystyki dziecięcej i młodzieżowej.

Znajdziecie u nich największy wybór obozów snowboardowych i narciarskich zarówno w kraju, jak i za granicą, na każdy poziom zaawansowania i na każdą kieszeń. Słowem – dla każdego coś odpowiedniego. Portal zawiera także oferty kolonii letnich, zielonych szkół, białych szkół, wyjazdów rodzinnych na narty czy snowboard – oferty na wszystkie pory roku.

Buszując po necie trudno znaleźć drugie takie miejsce, gdzie macie tak duży wybór wyjazdów tematycznych: artystyczne (muzyczne, malarskie, moda i styl, itd.), sportowe (chyba każda dziedzina!), taneczne, „tylko dla dziewczyn”, przygodowe, survivalowe, fantasy, gry fabularne, aktorskie, teatralne, rzeźbiarskie, językowe, kondycyjne… nie wymieniliśmy wszystkich!

KOGIS oprócz tego opisuje atrakcyjne miejsca do zwiedzania w całej Polsce, podając szczegółowe namiary. Informacje znajdą na nim także osoby szukające turnusów rehabilitacyjnych czy odchudzających dla dzieci i młodzieży. Wszystko podane „jak na dłoni” w ładnej oprawie wizualnej.

Ponadto na blogu znajdziecie ciekawe porady praktyczne związane z wyjazdami, można także zapisać się na comiesięczny newsletter.

www.kogis.pl

kogis-news

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry