Podążaj za nami

Festiwal Sportów Śnieżnych – Feskiwal

Newsy

Festiwal Sportów Śnieżnych – Feskiwal

Feskiwal to impreza odpowiadająca na rosnące zapotrzebowanie na informacje na temat sportów śnieżnych.

To także doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w sportach śnieżnych (t.j.: narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe, skitouring, biathlon), porównania ofert w jednym miejscu wszystkich dostawców sprzętu, organizatorów wyjazdów, miast i stacji narciarskich oraz spędzenia czasu z całą rodziną w atmosferze narciarskiej.

To pierwsza na południu Polski impreza tak szeroko mówiąca o sportach śnieżnych organizowana w najnowocześniejszym budynku targowo-kongresowym w samym centrum Katowic!

Naszymi partnerami są wszystkie ważniejsze związki sportów śnieżnych (SITN, PZN, SITS, PZB, Klub Kandahar, GOPR, Polskimed), którzy przygotowują ciekawe prelekcje i warsztaty.

Patronami medialnymi są duże portale o sportach śnieżnych w Polsce, m.in: Portal Narty.pl, Nanarty.pl, Skiinfo.pl, Skipol.pl, Portal Górski, oMatko! Magazyn Świadomych Rodziców.

Gośćmi specjalnymi będą Adam Małysz wraz z Apoloniuszem Tajnerem oraz Tomasz Sikora.

Feskiwal jest imprezą skierowaną w dużej mierze do rodzin, dlatego nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. O bogaty program dotyczący rozwoju dziecka zadbają organizacje sportowe i nie tylko. Dzieci będą mogły spędzić czas, angażując się w przygotowane dla nich gry i zabawy, jak Akademia Sitnusia, strzelnica biathlonowa czy tor do nauki snowboardu. Specjalne zajęcia dla rodziców i ich pociech zapewnią m.in. redaktorzy oMatko! Magazynu świadomych rodziców.

Bilety na Feskiwal są dostępne w cenach:
Dorośli – 7 zł (15 – 65 roku życia)
Rodziny – 10 zł

WYDARZENIE NA FACEBOOK’U – https://www.facebook.com/FeskiwalKatowice/

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry