Podążaj za nami

Dni Polskie z EH w Les2Alpes!

Newsy

Dni Polskie z EH w Les2Alpes!

W tym okresie popularne francuskie Les Deux Alpes zostanie opanowane przez Polaków!

Podczas tygodniowego wyjazdu zaplanowaliśmy dla was masę atrakcji. Zaczynając od jazdy po obszarze ponad 1200ha, tras oraz terenów freeride’owych i jednego z większych snowparków w Europie z pełnowymiarowym Halfpipe, gdzie będziecie mogli spotkać najlepszych polskich zawodników, pokazujących swoje extremalne sztuczki. Dodatkowo macie opcję szkolenia by podciągnąć własne umiejętnościpod okiem profesjonalistów. Nie schodząc jeszcze ze stoku od godziny 15 działał będzie nasz Apres Ski z Polskimi DJ’ami!

Po powrocie do apartamentów nie będziecie mogli się nudzić, miasto oferuje: basen, lodowisko, halę sportową, squasha, park linowy, wild water rafting, ściankę wspinaczkową, oraz wiele innych atrakcji. Codziennie organizowane będą zawody, czy to ping-pong, walki sumo, turniej piłkarzyków, piłki nożnej, koszykówki, itd. w których najlepsi zdobędą cenne nagrody. Różne konkursy i zabawy odbędą się również na stokach. Aby szybciej poznać trasy i miasteczko zorganizujemy gry terenowe, oraz zawody niespodziankę, o której więcej niebawem (G.N.A.R. is back!). Odbędzie się też klasyczny slalom na czas 😉

L2A znane jest z tego, że żyje równie intensywnie nocą. Gdy słońce będzie się chylić ku zachodowi my będziemy organizować, spotkania tematyczne, warsztaty fotograficzne, taneczne, freestylowe, możecie liczyć na nocną jazdę z pochodniami, oraz wieczór regionalny.

Każdy z uczestników naszego wyjazdu otrzyma opaskę, która pozwala na darmowy wstęp do klubów w miasteczku, gdzie codziennie odbywać się będą imprezy do rana z naszymi DJ’ami.

Opaska ta daje również przepustkę na koncerty gwiazd, które jadą tam z nami:

  • AFROMENTAL
  • FUTURE FOLK
  • RAHIM + … (ogłosimy wkrótce – kto się już domyśla?)
  • DJ HWR

Imprezy poprowadzi człowiek o mega pozytywnej nawijce – Wujek Samo ZŁO!

Więcej info o wyjeździe i zapisy na www.ehschool.pl

 

dni_polskie_apo

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry