Podążaj za nami

BURNin’ SNOW już w najbliższy weekend!

Newsy

BURNin’ SNOW już w najbliższy weekend!

Tylko dwa dni dzielą nas od najbardziej widowiskowej rywalizacji snowboardzistów i narciarzy w tym sezonie oraz wyjątkowych koncertów KAMP!, Future Folk, UFFIE i HOT CHIP!

Można już rozpocząć odliczanie do startu imprezy BURNin’ SNOW. W najbliższy piątek (10 lutego) przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne w Szczyrku kilkudziesięciu snowboardzistów i narciarzy wystartuje w kwalifikacjach na specjalnie przygotowanej skoczni. Najlepszych 8 awansuje do finału, który odbędzie się w sobotę 11 lutego.

Dołączą oni do 24 zaproszonych zawodników, z którymi rywalizować będą o nagrody warte 25 000 złotych i punkty w snowboardowym rankingu TTR oraz jego narciarskim odpowiedniku – AFP.

Najlepsi zawodnicy z Polski ostro trenują przed BURNin’ SNOW. Pod adresem http://youtu.be/lR-75CPL5VY dostępny jest film prezentujący przygotowania Michała Ligockiego, reprezentanta Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver i członka teamu Burn.

Poza wielbicielami snowboardowego i narciarskiego freestyle’u impreza z pewnością przyciągnie do Szczyrku fanów takich gwiazd współczesnej muzyki jak UFFIE czy HOT CHIP. Wszyscy Ci, którzy chcieliby wybrać się na jedną z imprez muzycznych organizowanych w ramach BURNin’ SNOW mają szanse wygrać wejściówki w jednym z licznych konkursów organizowanych w telewizji, radiu, prasie i internecie.

Najwyższy czas zaplanować wyprawę do Szczyrku bo takiej imprezy jak BURNin’ SNOW jeszcze w Polsce nie było!

Więcej informacji na stronie www.burninsnow.pl

Plakat

WojtekPajakBackside180

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry