Podążaj za nami

BOARDRIDERS SNOW&ROCK JAM 3

Newsy

BOARDRIDERS SNOW&ROCK JAM 3

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na zawody snowboardowe BOARDRIDERS SNOW&ROCK JAM 3, które odbędą się w warszawskim klubie FREEDOM 24 listopada 2012.

Będzie jam session na mega railu!!

Zgłoszenia zawodników i zawodniczek do 23.11.12 na boardriders@wp.pl.

 Już 24 listopada dzięki sklepowi Boardriders w warszawskim klubie Freedom na ulicy Młocińskiej 11 (dawna Piekarnia) odbędzie snowboardowa impreza Snow & Rock Jam 3. Główną atrakcją wieczoru będą zawody rozegrane na specjalnie przygotowanej z tej okazji przeszkodzie.

Zgłoszenia zawodników przyjmujemy do 23 listopada pod adresem: boardriders@wp.pl. Poza tym jak to zwykle na imprezie atrakcje muzyczne: koncert zespołu Shapeshift i cały line up dj’ów: dj Def, dj Truant, dj Sucre D’orge, dj Double Beat.
W loterii będzie można wygrać wyjazd snowboardowy od Kayo Travel. Bezpłatne zaproszenia na imprezę od 18 listopada do odebrana w sklepie Boardriders CH Promenada, ul. Ostrobramska 75c. Wejście bez zaproszenia płatne w dniu imprezy 10pln do godz. 22:00 i 15pln po 22

Po zawodach koncert Shapeshift, fala nagród dla publiczności( m.in. wyjazd do Val Thorens na 1st Snow) oraz sety dj’skie: DJ DEf, Truant, Sucre D’orge i Double Beat.

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry