Podążaj za nami

BAG Jump Night już za niecały tydzień!

Newsy

BAG Jump Night już za niecały tydzień!

Pokaz freestyle’owych skoków narciarzy i snowboardzistów z miękkim lądowaniem na gigantycznej poduszce powietrznej odbędzie się przy stoku Bania w Białce Tatrzańskiej 18 lutego (piątek) o godz. 17:00. Impreza jest częścią akcji Zimowe Stop Cafe – sportowych zabaw bezpłatnych dla wszystkich chętnych, z atrakcyjnymi nagrodami. Gośćmi specjalnymi, którzy obejrzą popisy młodych freestyle’owych zawodników, będą kierowcy ORLEN Teamu, którzy niedawno powrócili ze zmagań
w Rajdzie Dakar.

W świetle jupiterów i przy akompaniamencie muzyki na żywo, 18 lutego o godz. 17:00 odbędzie się BAG Jump Night, czyli  specjalny pokaz skoków najlepszych freestyle’owych zawodników na nartach i snowboardzie. Swoje umiejętności zaprezentuje m.in. Janek Krzysztof – zdobywca 8. miejsca w międzynarodowych zawodach Polish Freeskiing Open, Mateusz Pszczółkowski oraz Marcin Pośpiech. Na miejscu zawodników dopingować będą m.in. Krzysztof Hołowczyc, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski, Kuba Przygoński i Szymon Ruta, czyli ORLEN Team w prawie pełnym składzie oraz Kuba Giermaziak z VERVA Racing Team i Przemysław Saleta.

 Impreza odbywa się przy okazji 6-dniowej akcji Zimowe Stop Cafe, która rozpocznie się zawodami slalomowymi (17 lutego). Kolejną dwudniową zabawą będzie freestyle’owy weekend (19-20 lutego), kiedy z 3-metrowej śnieżnej skoczni chętni lądować będą na pneumatycznej poduszce podczas rywalizacji o najbardziej szaloną ewolucję powietrzną. Na ostatnie dwa dni akcji (21-22 lutego) na stoku usypana zostanie specjalna trasa wyścigowa do zjazdów na dmuchanych oponach (snowtubing). Dla najlepszych zawodników sponsorzy przygotowali cenne nagrody rzeczowe, m.in. komplety nart oraz inny sprzęt zimowy.

Filmową zapowiedź Zimowego Stop Cafe można obejrzeć pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=lU3Ki5Y61Zo

Centralnym punktem miasteczka jest Mobilne Stop Cafe, amerykańska ciężarówka, której naczepa przebudowana jest na ruchome bistro z przekąskami i ciepłymi napojami. Pojazd od dwóch lat odwiedza największe imprezy plenerowe w Polsce.

Zimowe Stop Cafe to kontynuacja akcji znanej z ubiegłego sezonu (Olimpijskie Mobilne Stop Cafe), której organizatorem jest PKN ORLEN. Podczas pierwszej edycji w zabawach wzięło udział ponad 600 narciarzy i snowboardzistów. Krótkie reportaże i klipy można obejrzeć pod adresami:

  • BAG Jump Night 2010: http://www.youtube.com/watch?v=JfnojsVvjXQ
  • Olimpijskie Mobilne Stop Cafe 2010: http://www.youtube.com/watch?v=ji6uOyR8yEs

Więcej informacji na:

www.mobilnestopcafe.pl

 

BAG_Jump_Night_13.02.2010_fot.Rafal_Wielgus_LIVE_01

 

BAG_Jump_Night_13.02.2010_fot.Rafal_Wielgus_LIVE_02

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry