Podążaj za nami

Studencki Sylwester 2010/2011 – czas na śnieżną imprezę!

Newsy

Studencki Sylwester 2010/2011 – czas na śnieżną imprezę!

Co przychodzi Wam na myśl, gdy słyszycie o Studenckim Sylwestrze?

To nie tylko dobra zabawa w gronie młodych ludzi, czy mnóstwo różnych  atrakcji, lecz przede wszystkim stosunkowo niewielki wydatek, co studenci cenią sobie najbardziej! Czy może męczą Was coroczne przygotowania do wieczoru, który zanim się rozpocznie-nagle się kończy?  Problemy z planowaniem Sylwestra rozwiąże za Was Studencka Zima. Najwyższy czas połączyć aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z hucznym studenckim powitaniem Nowego Roku! Najważniejsze to dobre towarzystwo i wesoła zabawa, która dzięki studenckim wyjazdom może trwać dłużej niż tylko jedną noc!

Proponujemy Wam niezapomniane chwile w gronie 250 osób w Alpach Francuskich. Jedyne w swoim rodzaju górskie widoki, białe szaleństwo na licznych trasach, świetne warunki do dozwolonej  jazdy poza szlakami dla zaawansowanych czekają na Was.

Osoby pragnące spędzić Sylwestra w polskich górach mogą spędzić aktywny wypoczynek w Beskidzie Sądeckim, w Piwnicznej-Zdrój. Dobre warunki na trasach, bal sylwestrowy, ciekawi ludzie oraz góralska gościnność to super przepis na przywitanie Nowego Roku!

Każdy wyjazd to zawody na stoku, animacje i zabawy tematyczne. Można również korzystać ze szkoleń narciarskich lub snowboardowych oraz testów sprzętu zimowego, instruktarz prowadzony jest przez profesjonalnie przygotowaną kadrę. Obowiązkowo klubowa zabawa do białego rana oraz niezapomniany bal sylwestrowy :)!

Sylwester ze Studencką Zimą to niepowtarzalna okazja na poznanie interesujących ludzi oraz przeżycie białego szaleństwa w jednych z najlepszych zimowych miejscówek Polski i Francji!

Jeśli jednak marzy się Wam romantyczny Sylwester, proponujemy Paryż, gdzie nie tylko noworoczny klimat, ale kultura i francuska elegancja sprawią, że wyjazd ten będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem.

Więcej informacji na www.zimastudenta.pl !!!

 

sylwester1

 

sylwester2

 

sylwester3

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry