Podążaj za nami

SnowShow – specjaliści od zadań niemożliwych!

Newsy

SnowShow – specjaliści od zadań niemożliwych!

SnowShow – specjaliści od zadań niemożliwych, sprawią że w zimową, sylwestrową noc zapachnie WIOSNĄ!

Ciekawe jak?

 

Jeśli zastanawiacie się nad tym co w tym roku robić w Sylwestra!!!!? To nie macie już  nad czym tu dumać … dawajcie z ekipą SnowShow do Les Orres!

Co będzie się działo:  warsztaty taneczne z Anną Bosak (finalistką You Can Dance), dla prawdziwych twardzieli i twardzielek seminaria sztuk walki z mistrzami KSW- najlepszymi fighterami MMA w Polsce – Jan Błachowicz oraz Krzysztof Kułak no i WIOSNA! Tak, tak to ona – dziewczyna która wspiera swoim diabelsko-anielskim głosem m.in. Eldo!!!

Z Waszą pomocą czeka nas najlepsza biba w dziejach Pana Sylwestra na której wraz z DJ Think Twice i DJ Praktyczna Pani zaśpiewa Ania Wiosna Wiosnowska!

Wiosna grała na największych europejskich scenach jak również śpiewała na nie jednym DUUUUUUŻYM festiwalu w tym: Heineken Open’er Festival 2008, Coke Live Festiwal, UNDERCOVER MOONLIGHT BEACH FESTIVAL w Ridze, , Creamfields,…

Swoją osobą i głosem wspierała takie persony jak: Eldo, Natalia Kukulska, Marika, Natu, Mike Polarny& Marysia Sadowska, Dominik Trebski, Artificial Intelligence, Big Bud, CLS&WaxVax, Commix, Danny Byrd, Dephzac , ELECTROSOUL SYSTEM, Envee , Fabio, Furney, High Contrast, Hory, John B, Lenzman, i wielu innych artystów!

To jak, widzimy się w Les Orres? LICZBA MIEJSC TOPNIEJE!!

Czytaj więcej na WWW.snowshow.pl

Dodaj nas na Facebook’u

http://www.facebook.com/SnowShow360#

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry