Podążaj za nami

Sabrina Kusar w teamie Nikita

Newsy

Sabrina Kusar w teamie Nikita

Nikita wita nową snowboardzistkę w teamie – Sabrinę Kusar!!

Sabrina ma 26 lat i aktualnie mieszka w Avoriaz (we Francji). Zaczęła jeździć kiedy miała 15 lat. Nadal uważa, że to jej ulubione miejsce do jazdy – „home, sweet home!”.
„W tamtym czasie było dużo dobrych snowboardzistów w Avoriaz: Nico Droz, Anthon Holland, Jonathan Menthon, Mamar (Stephane Lachon) itd…. zawsze dużo się tutaj działo jeśli chodzi o utrzymanie rozwoju w kierunku freestyle’owej jazdy” – opowiada Sabrina.

Pasja Sabriny rozpoczęła się właśnie tutaj, ponieważ non stop była otoczona tą atmosferą. W snowboardzie najbardziej ceni styl. „Możesz zrobić tysiące tricków, ale jeżeli nie będziesz miał stylu nie będzie to wyglądało ładnie i myślę że wtedy nie ma to sensu.

Uwielbiam robić nowe tricki, ale także uwielbiam cały ten czas, który w to wkładam. Wymaga to ode mnie dużo motywacji i cierpliwości, ale dzisiaj czuję się bardzo wdzięczna, że mogę jeździć tak często i to dla firmy, którą kocham!”.

Sabrina pokochała podróżować kiedy udało jej się wyjechać na Bali oraz do Ameryki Łacińskiej. Kocha również sztukę. Lubi muzykę, wspinaczki górskie, gotuje dla przyjaciół, śmieje się… Ciekawa, otwarta i wesoła dziewczyna – idealna!

Sabrina zamierza ciężko trenować w snowparku w Avoriaz. Chce rozwijać się, oraz robić zdjęcia i filmować z produkcją chłopaków 2602. Bez wątpliwości będzie podbijać kolejne zawody. Następnym jej celem jest jazda w Chile następnego lata.

Nikita jest dumna, że może powitać ją w swoim teamie!!

 

Sabrina Kusar

 

Zdjęcia pochodzą ze strony: www.snowboard.360mag.pl

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry