Podążaj za nami

Rozpoczęcie sezonu zimowego w L2A z FlyBunny!!!

Newsy

Rozpoczęcie sezonu zimowego w L2A z FlyBunny!!!

Tego jeszcze nie było. Miejscówka której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Mekka narciarstwa i snowboardingu. Niezliczona ilość tras, snowparków, boardercrossów, klubów, dyskotek i wiele wiele innych atrakcji.

Najbardziej imprezowa miejscowość w Alpach francuskich. Nie może tam zabraknąć żadnego narciarza ani snowboardzisty!!! Poniżej opis wyjazdu, ale chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego wyjazu 🙂

 

FRANCJA – LES 2 ALPES

APARTAMENTY***

LES 2 ALPES – GRANDE GALAXIE !

NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNY REGION NARCIARSKI FRANCJI!

GWARANTOWANE WARUNKI ŚNIEGOWE i SUPER SNOW PARK!!

Les Deux Alpes – znany ośrodek narciarski położony w malowniczej dolinie otoczonej potężnymi szczytami masywu Ecrins to centrum jednego z najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich „Grande Galaxie”. Doskonałe warunki śniegowe pozwalają na jazdę od października do maja na obszarze obejmującym ponad 500 ha przygotowanych stoków narciarskich. W Les 2 Alpes znajdą dla siebie miejsce zarówno początkujący narciarze, jak i wytrawni znawcy stoków, dla których przygotowano 220 km tras narciarskich – 35 km tras zielonych, 135 km tras niebieskich, 23 km tras czerwonych i 27 km tras czarnych. Błyskawiczny dostęp do tras gwarantuje znakomita sieć wyciągów obejmująca 51 instalacji o łącznej przepustowości ponad 60 000 osób na godzinę – 23 wyciągi krzesełkowe, 21 orczykowych, 3 gondole, 3 kolejki linowe, kolejkę podziemną. W Les 2 Alpes znajduje się jeden z najatrakcyjniejszych snowparków Europy obejmujący ponad 2600m instalacji. Szukającym wrażeń polecić można przejazd trasą Vallons de la Meije o różnicy poziomów 2150 metrów. Po nartach Les 2 Alpes oferuje szeroki wybór rozrywek i możliwości wypoczynku. W stacji znajdą Państwo Kids Park dla dzieci z niezliczoną ilością atrakcji dla dzieci, pełen wybór ofert relaksacyjnych z basenami, łaźniami tureckimi, jacuzzi, wachlarz klubów, dyskotek i restauracji. Stacja jest przez całą zimę centrum wydarzeń narciarskich z międzynarodowymi zawodami narciarskimi i snowbordowymi, festiwalami sportów zimowych i muzycznych.

 

Zapraszamy do Zimowego Nieba Les 2 Alpes!

Wszelkie info na: wyjazdy@flybunny.pl 

Wyjazd na fb: https://www.facebook.com/events/703159896437901

flybunny14_15

 

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry