Podążaj za nami

RIDEspot: 21.01 Zieleniec i 22.01 Ustroń

Newsy

RIDEspot: 21.01 Zieleniec i 22.01 Ustroń

Inauguracyjna impreza z serii RIDEspot odbędzie się 21 stycznia w Zieleńcu przy współpracy z SignX, startujemy od godziny 10 przy wyciągu Bartuś.

Na miejscu będzie można wypróbować ówcześnie zarezerwowany sprzęt, porozmawiać na jego temat z kompetentną osobą, najmłodsi i nie tylko będą mogli pojeżdzić z Wojtkiem Pająkiem, a w międzyczasie w sympatycznej atmosferze będzie można zjeść zimowego grilla, ogrzać się gorącą herbatą i posłuchać dobrej muzyki z winylii.

Na ten sam scenariusz będą mogli liczyć wszyscy Ci, którzy 22 stycznia zdecydują się nas odwiedzić w Ustroniu przy Czantorii, wspierać nas będzie wypożyczalnia QBL.

Wchodząc na HTTP://RIDESPOT.PL można wybrać jedną z czterech miejscowości w polskich górach – Białka Tatrzańska, Ustroń, Krynica, Zieleniec i w prosty sposób zarezerwować sobie w dowolnie wybranym terminie deskę na testy za darmo! Szczegóły dotyczące czasu i warunków wypożyczenia uzgodnicie już na miejscu w wypożyczalni partnerskiej. My Wam tylko potwierdzimy termin, miejsce i godzinę w przeciągu 2 dni roboczych.

Więc:

  • 21.01 Zieleniec (SignX) godzina 10:00
  • 22.01 Ustroń (QBL) godzina 10:00

Szczegółów dotyczących samych eventów możecie się spodziewać na http://altexsnow.pl

RIDE spot

Ridespot

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry