Podążaj za nami

Power Balance sportowym produktem roku!

Newsy

Power Balance sportowym produktem roku!

Największa na świecie sieć telewizyjnych kanałów informacyjnych CNBC uznała Power Balance za sportowy produkt roku 2010. Według dziennikarzy stacji silikonowe opaski z hologramem z Mylaru były w ubiegłym roku bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o podbój rynku.

 Opaski Power Balance pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i wykorzystują technologię pierwotnie zaprojektowaną na potrzeby profesjonalnych zawodników, których wyniki zależą od równowagi, siły oraz elastyczności. Istniejąca od 2007 roku marka w krótkim czasie zyskała jednak tysiące zwolenników, zarówno wśród profesjonalnych sportowców oraz ich fanów, jak i znanych światowych osobistości.

Nieporówywalny z innymi produktami sportowymi wzrost popularności i sprzedaży zadecydował o wyborze Power Balance na sportowy produkt roku 2010 przez CNBC. „Jeżeli przyjąć za kryterium przyznawania nagrody to, że marka przebojem podbija rynek, jedynym logicznym wyborem jest Power Balance” – pisze w swoim artykule reporter CNBC, Darren Rovell.

Tylko w Hiszpanii w 2010 roku sprzedano ponad 300 tysięcy opasek, a według opublikowanego przez Amazon raportu znalazły się one wśród 5 najczęściej kupowanych przed świętami Bożego Narodzenia produktów.

Marka zdobywa poparcie coraz liczniejszego grona zwolenników w kolejnych krajach całego globu. Od kilku miesięcy Power Balance dostępny jest również dla polskich fanów sportu. Skuteczność opasek sprawdzają już znani polscy sportowcy, a ich lista dostępna jest na stronie marki na Facebooku pod linkiem  http://www.facebook.com/album.php?aid=41459&id=171996212821469

Jedynym i wyłącznym dystrybutorem opasek jest Power Balance Polska.

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry