Podążaj za nami

FORUM na dobre w Polsce!

Newsy

FORUM na dobre w Polsce!

Po krótkiej przerwie FORUM, SPECIAL BLEND i FOURSQUARE na dobre powracają do kraju! Od 1 października te trzy marki zyskały nowego dystrybutora, którym została firma TIM SPORTS!

 

Co to oznacza? Nareszcie, te trzy kultowe marki staną się bardziej dostępne dla polskich riderów! Nie będziecie już musieli fatygować się do Austrii żeby obejrzeć najnowszą kolekcję czy pogadać o zakupie lub gwarancji, wystarczy odwiedzić sklep BUNKIER STORE w Warszawie.

Robi się ciekawie, tym bardziej, że właściciele zakładają aktywną formę promowania tych trzech brandów! Pierwszą dobrą opcją jest kolaboracja z wyjazdami ski&snb SNOWCAMP, na których m.in przetestujecie sprzęt tej marki. Niebawem wystartuje także seria imprez promocyjnych z oficjalną, polską premierą najnowszej produkcji filmowej FORUM’a, „Vacation”, o której już wkrótce zrobi się głośno!

Kibicujemy nowej drużynie Forum’a i czekamy na więcej!

FORUM, SPECIAL BLEND, FOURSQUARE to znane marki, które narodziły się za wielką wodą w połowie lat 90tych. Te trzy brandy tworzą jedną całość, która wiąże się z czymś więcej niż tylko produkcją i sprzedażą. Twórcy marek, utożsamiają je z całą filozofią freestyle’u i wszystko co robią, podporządkowują jednej, naczelnej zasadzie – maksmimum fanu, zero problemów! Swój sposób na życie próbują zaszczepić wszystkim członkom wielkiej snowboardowej rodziny, zgodnie z filozofią: WE LIVE FORUM!

forum_big

Czytaj dalej
To może cię zainteresować...
Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry