Podążaj za nami

EH school – Sylwestrowa jazda w Nasfeeld!!

Newsy

EH school – Sylwestrowa jazda w Nasfeeld!!

Sylwester ze EHschool to niesamowita porcja dobrej zabawy z osobami z całej Polski, znane gwiazdy muzyki, interesujące warsztaty, zawody sportowe, apres ski na stoku oraz imprezy tematyczne. A to wszystko czeka na Was w malowniczym Nassfeld. Nassfeld ma opinię jednego z najlepszych ośrodków narciarskich w Austrii.

Wyciągi rozłożone są na stokach gór po obu stronach szosy – na wschodzie na stokach szczytu Gartnerkofel (2195 m n.p.m.), a na zachodzie na Madrtitschen (1919 m n.p.m.) – tu znajduje się najwięcej wyciągów i tras zjazdowych, a także na sąsiednim Troghöhe (2020 m n.p.m.).

Łącznie znajduje się tu 30 wyciągów (w tym 5 kabinowych i 8 krzesełkowych), a długość wszystkich tras zjazdowych przekracza 110 km. Dzięki temu, że znaczna ich część (30 km) to trasy niebieskie, jest to świetny teren dla wszystkich rozpoczynających naukę jazdy na nartach, nie mniej także najbardziej wymagający znajdą tu coś dla siebie.

Miłośnicy freestylu będą mogli doskonalić swoje umiejętności w snowparku, w którym znajdują się przeszkody i skocznie na każdym poziomie zaawansowania. Ci którzy lubią jazdę w puchu znajdą tu wiele fajnych tras w górnej części gór. Południowo-zachodnia część Karyntii, blisko granicy austriacko-włoskiej. Odległość od miejsca zakwaterowania do „Millenium Express” wynosi 50 metrów.

Jest to najdłuższa kolejka gondolowa w Alpach (6 km), która umożliwia wygodny i szybki, bo około 17 minutowy, wjazd na stoki Nassfeld. Do centrum miasteczka około 500 metrów.

Więcej info i zapisy  jak zawsze na stronie EHschool!! 

Wydarzenie na fb – TUTAJ

 

sylwester_eh

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry