Podążaj za nami

Burn wspiera Kasię Rusin!

Newsy

Burn wspiera Kasię Rusin!

Jedna z najlepszych polskich snowboardzistek dołącza do polskiego teamu Burn, w skład którego wchodzą również Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomek Wolak.

 

Emocje po BURNin’ SNOW jeszcze nie opadły, a już pojawiła się kolejna gorąca wiadomość związana z planami marki Burn dotyczącymi polskiego snowboardu.

Do silnego teamu wspieranego przez producenta napoju energetyzującego dołączyła Kasia Rusin – jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich snowboardzistek.

Pochodząca z Krakowa zawodniczka do swoich największych sukcesów zaliczyć może m.in. zwycięstwa w konkurencji slopestyle na Pucharze Świata w Bardonecchia i Pucharze Europy w Les 2 Alpes. Na tych samych imprezach Rusin zajęła odpowiednio ósme i pierwsze miejsce w konkurencji halfpipie.

W ostatnich dwóch sezonach wpierana przez Burn zawodniczka ugruntowała swoją pozycję jako czołowa specjalistka od slopestyle’u w kraju zwyciężając w Mistrzostwach Polski w tej konkurencji. Rusin należy także do kadry narodowej w halfpipie.

„Jest utalentowana, zmotywowana, niezwykle miła, dobrze wygląda i ma świetny styl. Nie boi się dużych skoczni i świetnie radzi sobie w halfpipie.” – mówi o swojej koleżance z teamu Burn Michał Ligocki, najlepszy polski zawodnik startujący w halfpipie.

W najbliższy piątek Kasia wystartuje w półfinałach konkurencji slopestyle na World Snowboard Championship 2012 w Oslo.

Więcej informacji na temat zawodniczki znaleźć można na stronach:

teamburn.blogspot.com

rusinsisters.blogspot.com

 

Foto: ogienphoto.com

 

3

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Winter Is My Love

Dla poczatkujących

Jak wybrać odpowiednią deskę?

Dodała 1 grudnia 2022
Do góry