Dołącz do nas

Marcowy DESKIDANCE Snow&Music Festival nadciąga ze zdwojoną siłą!

Newsy

Marcowy DESKIDANCE Snow&Music Festival nadciąga ze zdwojoną siłą!

Sezon 2012/2013 rozpoczął się wyjazdem DESKIDANCE snow& Music Festivalwe francuskich Alpach. Setki kolorowych DESKIDANCErów wyruszyło do Alpe d’Huez, by na tydzień opanować tamtejsze stoki.  W dzień zawody, konkursy i imprez na stoku. W nocy szalone Silent Disco, Poker Night, zabawy na lodowisku i koncerty. Program napięty po same brzegi. Imprezę na stoku rozkręciła znana dobrze wszystkich ekipa z Bristolu – Mr Woodnote, Chris Munky i Ben Lewis. Wieczorami o wzrost temperatury na parkiecie zadbali: zespół Little White Lies, Lady Katee, Preemo i Matt Powell. LEKKO NIE BYŁO!
Fotorelacja dostępna  na www.facebook.com/deskidance

Tak dobrze rozpoczęty sezon musi mieć równie dobre zakończenie. W tym  roku nowość – festiwal DESKIDANCE będzie trwać dwa tygodnie! W trakcie dwóch edycji, 15-24.03.2013 i 22-30.03.2013,we francuskim Val d’Allos będą bawić już nie setki, ale tysiące fanów DESKIDANCE,  największego w Polsce festiwalu sportu, śniegu i muzyki. W trakcie obu edycji możecie liczyć na moc atrakcji – na stoku i w klubach, w dzień i w nocy. Trwa sprzedaż miejsc na drugi termin 22-30.03.2013.  Nie czekajcie, rezerwujcie już dziś!

Szczegóły i rezerwacje na www.deskidance.eu

 

dsd_01_mini

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry