Dołącz do nas

VOLCOM PEANUT BUTTER & RAIL JAM 2014

Newsy

VOLCOM PEANUT BUTTER & RAIL JAM 2014

SOBOTA 8 MARCA, KOTELNICA – BIAŁKA TATRZAŃSKA

Peanut Butter & Rail Jam ponownie zagości na naszej Polskiej ziemi tej zimy !!!

Formuła rusza w całej Europie z nową jakością i zajawkowymi jibbowymi setupami . Jak zawsze rejestracja jest darmowa i otwarta dla każdego kto chce spróbować swoich sił.

Są 4 kategorie do wyboru: Dziewczyny, 15 lat i poniżej, 16-21 lat oraz kategoria Open!

Darmowe jedzenie, darmowe napoje, mnóstwo nagród i gadżetów do rozdania , do tego w tym roku zaskoczą niektóre lokalizacje jak hala w Madrycie czy centrum miasta w Pradze !

Do zgarnięcia jest gotówka w kategorii Open oraz nagrody rzeczowe w pozostałych grupach, dodatkowo z pośród wszystkich startujących z wybranych przystanków PBRJ, wyłonieni zostaną najlepsi riderzy , którzy pojadą na Światowe Finały PBRJ w Mammoth Mountain w Kalifrorni (pula nagród 15,000 dolców )!!

Tak jak w zeszłym roku mamy zamiar zrobić jedną z fajniejszych imprez snowboardowych tej zimy !! Będzie wszystko co powinno być ,żeby wszyscy obecni spędzili miło czas: przygotujcie się na darmowego BBQ z dużą ilością wysmażonej kielbasy, dużą ilość gratisów, oraz dobrą nutkę i wsparcie energetyczne zapewniane przez RED BULL’a !!

W tym roku koncentrujemy się na przygotowaniu tak przeszkód żeby dać riderom jak najwięcej funu z jazdy ! Zadbają o to nasi niestrudzeni koledzy z PARK PIRATES !!

Założenie jest takie : zbierz ziomeczków, przyjedź i chilluj !

Zawody odbywają się w formacie wolnego jamu. Możecie uderzać na przeszkody ile razy tylko chcecie w ciągu 20 minutowego runu. Sędziowie oceniają tylko odjechane triki. Zapisy odbywać się będą od godziny 10.00 a z zawodami ruszamy o 11.00 – prosimy o punktualność ! Młodzież poniżej 18 roku życia zobowiązana jest do przyniesienia wypełnionego oświadczenia z pozwoleniem startu. Oświadczenie dostępne będzie na FB Volcom Polska !!!

Wielkie dzięki dla NITRO snowboards i UNION bindings za dodatkowe nagrody na każdym z przystanków. RED BULL za z energetyzowanie jamu oraz muzę oraz ekipie PARK PIRATES za organizację setupu.

Na stronie www.volcom.com znaleźć można info , wyniki, edity i foto z PBRJ.

KONTAKT: wojtek@coolsport.pl

peanut_14_plakat

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca

Do góry