Dołącz do nas

Sylwester w Piwnicznej Zdrój z ZimaStudenta.pl

Newsy

Sylwester w Piwnicznej Zdrój z ZimaStudenta.pl

Sylwester w polskich górach to świetna okazja do super wypoczynku w góralskim stylu, wybawienia się, białego szaleństwa na stokach i naładowania energii przed sesją.

 

Wybierz się do Piwnicznej Zdrój z ZimaStudenta.pl. Leży ona w południowej części województwa małopolskiego, w powiecie nowosądeckim, w strefie przygranicznej polsko-słowackiej, w Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Pośmigać na nartach i snowboardzie można na stacji narciarskiej Wierchomla, która znajduje się ok. 15 km od Piwnicznej. Należy ona do jednych z najnowocześniejszych baz sportów zimowych w Polsce. W ostatnich latach połączona została ze stokami Muszyny – Szczawnika, co zdecydowanie wzbogaciło jej ofertę.

Podczas wyjazdu z Zimą Studenta nie sposób się znudzić, w ofercie znajdziecie animacje, ognisko z kiełbaskami, imprezy, zabawa sylwestrowa a wszystko to w studenckiej cenie.

 

Zaprasza:

www.zimastudenta.pl

 

sylwester-na-nartach-najtaniej

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry