Dołącz do nas

SunDay powraca na salony!

Newsy

SunDay powraca na salony!

01„Tiger Snowpark Witów-Ski” to unikalne miejsce, w którym możecie szlifować swoje umiejętności i aktywnie spędzać czas z ludźmi z tą samą zajawką.

W snowparku znajdziecie aż 20 przeszkód o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności, w tym 8 skoczni i 12 przeszkód jibbowych.Oprócz kickerów i poręczy do waszej dyspozycji są unikalne dropy (3 i 6 metrów), tank, spine oraz klasyk gatunku w wykonaniu Vodasodova Snowpark Factory – snowdirt.

Zdecydowanie jest na czym napinać triki, które zostaną nagrodzone dzięki sponsorom takim jak: Tiger, iMad, GoPro, Misbehave, We Peace It, Bear Headwear, Snow-city.pl, Snow-villagestore.pl.

Ci którzy złapią zadyszkę będą mogli odpocząć w strefie Chill Out, w której umieściliśmy super wygodne sofy i leżaki. Tam też będziecie mogli znaleźć schłodzone Tiger’y, które dodadzą wam energii do dalszej jazdy.

Zadbamy również o oprawę muzyczną, którą zapewni wam Jan Mayer. Spodziewajcie się najlepszego niedzielnego czilu pod Tatrami!

Po więcej info zapraszamy na facebooka www.facebook.com/SunDayInThePark2010 oraz www.facebook.com/Vodasodova.

Wpadnijcie przybić piątkę!

sitp1_s

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry