Dołącz do nas

Summer Camp w Tignes z EHschool!

Newsy

Summer Camp w Tignes z EHschool!

Wyjazd, który Wam proponujemy, to nietypowa letnia przygoda, podczas której w środku lata możesz rozwijać swoje umiejętności snowboardowe i narciarskie. Jeszcze lepiej w lato, niż zimą! Nie wierzysz w to? Sprawdź to sam. Snowboard i narty latem z EHschool na francuskim lodowcu w TIGNES.

Podczas wyjazdu będziecie mogli testować deski snowboardowe, narty renomowanych firm, rakiety tenisowe Head, deskorolki i rowery. 16 wyciągów i ponad 20 km tras narciarskich oraz snow-park położony na wysokości 3400m.n.p.m sprawiają, że to Tignes staje się letnią stolicą snowboardu i narciarstwa nie tylko w Europie ale i na Świecie.

Po stoku czeka Was wiele letnich atrakcji: ACROLAND – Waterramps – Hot jumping, Lake jumping, Blob jump – gdzie możesz doskonalić skoki na desce lub nartach z bezpiecznym lądowaniem do wody. SKATEPARK – w którym będą odbywały się warsztaty z jazdy na deskorolce. KORTY TENISOWE – na których będą prowadzone zajęcia z tenisa ziemnego.

Downhillowe trasy rowerowe, których jest, aż 150 km o różnym poziomie zaawansowania. Crazy Air Bag – wielka poducha do skoków z wieży oraz poducha do skoków na rowerach MTB. Boiska do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną, koszykówkę czy rugby.

Centrum sportów wodnych, gdzie możesz popływać kajakiem, pościgać się na skuterach wodnych, popływać rowerkiem wodnym oraz na deskach typu Stand up paddel lub po prostu się relaksować. Pole golfowe, trampoliny, park linowy, raftig i paintball to jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie na Was czekają 🙂

Najnowszą atrakcją jest wybudowany kompleks sportowy, w którym znajdują się kryte baseny, sauna, hammam, jacuzzi, siłownia i fitness. Bogate i zróżnicowane jest także życie nocne oferujące około 50 barów, 4 dyskoteki (2 w Val Claret i 2 w Le Lac), klub nocny oraz 2 kina.

 

Pełna oferta i zapisy na stronie EHschool

summer-camp

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry