Dołącz do nas

Splash Czarny Groń 2017 już w tą sobotę!

Newsy

Splash Czarny Groń 2017 już w tą sobotę!

SPLASH 2017 nadchodzi! Szósta edycja super imprezy łączącej freestylowego ducha ze świetną zabawą i sportową rywalizacją.

Niesamowite wydarzenie, na które jak co roku przygotujemy nietypowe konkurencje i przeszkodę jakiej nie spotkacie w żadnym innym snowparku w Polsce – specjalny basen wypełniony po brzegi wodą! Zbudujemy basen o wymiarach 21m x 6m!!! W trakcie zawodów zaplanowaliśmy kilka konkurencji – będzie wiele okazji by pokazać swój styl i umiejętności… nie tylko freestylowe, bo jak zawsze będzie liczył się szyk, wdzięk i klasa przejazdu.

W tym roku przed przejazdami przez wodę odbędzie się BRELOK BANKED SLALOM wspierany przez Olimpijczyka Michała Ligockiego, szykuje się niezła zabawa połączona z dawką pozytywnej rywalizacji o miano Króla I Królowej SPLASH 2017 i atrakcyjne nagrody od sponsorów.

Fanty posypią się hojnie, bo tegoroczna ekipa jest mocna:, MajestySkis, Lorin, K2, Viking, Dakine, Tiger, Uvex, Energylandia, Inwałd Park, Trick board i oczywiście Czarny Groń 😉

Wyjątkowo w ten dzień Widzowie bez nart mogą wjechać i zjechać dolną kanapą.

 

Szczegółowy plan imprezy tutaj – https://www.facebook.com/events/1661541107473564/

 

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry