Dołącz do nas

Ruszają zapisy na LibTech Banked Slalom!

Newsy

Ruszają zapisy na LibTech Banked Slalom!

W najbliższą sobotę w Snow Parku na terenie Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla będzie można testować sprzęt firmy GNU, a od jutra zaczynają się zapisy na jedną z najważniejszych imprez sezonu: LibTech Banked Slalom.

 

Najbliższą edycję Wierchomla Demo Games zaczynamy 18 lutego, o godz. 11.00. Po testach będzie można wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez markę GNU. Koniec wydarzenia przewidziany jest na godz. 14:00. Wstęp jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

W środę zaś zaczynają się zapisy na LibTech Banked Slalom. – Już jutro będzie się można zapisać na najważniejsze wydarzenie sezonu: LibTech Banked Slalom. Listę otwieramy pod linkiem, który pojawi się na naszym fan page’u – mówi Michał Bartusiak, twórca snow parku w Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętni do wzięcia udziału w imprezie, która odbędzie się 4 i 5 marca, znajdą odpowiedni link pod tym adresem:  https://www.facebook.com/SnowParkWierchomla/?fref=ts

Snow Park w Wierchomli to jedna z najdłuższych konstrukcji tego rodzaju w Polsce. Liczy ponad 400 metrów długości i ma zróżnicowane trasy, dzięki czemu jest jednym z największych w Polsce. Poziom jego przygotowania spełnia standardy ośrodków alpejskich. Projektantem snow parku jest Michał Bartusiak, który tworzył tego rodzaju miejsca w Alpach. Obiekt jest całkowicie oświetlony, a godziny jego otwarcia to aktualnie 9:00 – 18.00.

 

lib-tech-banked-slalom

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry