Dołącz do nas

Przejazd Przez Knajpę & Nmd Snowpark Contest 2016

Newsy

Przejazd Przez Knajpę & Nmd Snowpark Contest 2016

Wjeżdżamy w knajpę po raz trzeci! Już 6 lutego, odbędzie się 3 edycja PRZEJAZDU PRZEZ KNAJPĘ 2016, jedyna taka impreza w kraju organizowana przez ośrodek Czarny Groń. Impreza łącząca zajawkę, freestyle, zimowy fun i wspólną zabawę.

Nie może zabraknąć również specjalistów od zimowego szaleństwa, ekspertów w dziedzinie pozytywnych wibracji i profesorów uniwersytetu wiecznego funu, czyli NMD Snow&Skate. Ekipa po raz drugi zajmie się zawodami na parku – NMD SNOWPARK CONTEST 2016, w tym roku będzie również oddzielna konkurencja MAJESTY freeski.

Zawody snowboardowe oraz freeski odbędą się na TIGER Snowpark – Czarny Groń w formie luźnego jamu, pod czujnym okiem sędziów z NMD i MAJESTY. Przewidziane również oczywiście skoki na poduchę no i gwóźdź programu – PRZEJAZD PRZEZ KNAJPĘ!

Organizacja z ramienia Czarnego Gronia. Jego uczestnicy będą musieli wykazać się oprócz fantazji, przede wszystkim niezwykłą odwagą, skacząc z balkonu wprost na przygotowany drop. Co to za biba bez AFTERPARTY? Po wyczynach snowboardzistów i freestylowców na nartach, przyjdzie pora i na mocniejsze klubowe brzmienie, bawimy się w SKI barze do białego rana!

Więcej info TUTAJ

przejazd-przez-knajpe

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry