Podążaj za nami

OSCYP już w niedzielę!

Newsy

OSCYP już w niedzielę!

Na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej ruszyły przygotowania do dziesiątej edycji OSCYP Snowboard Contest.

 

Największe zawodysnowboardowe w Polsce zostaną zorganizowane już 28 stycznia. Przedstawiamy oficjalny plakat rywalizacji i pierwsze potwierdzone nazwiska z listy zawodników.

Plakaty z OSCYPa zawsze wywoływały dużo emocji dzięki angażowaniu do ich tworzenia uzdolnionych artystów i grafików. W ciągu dziesięciu lat o szatę graficzną zawodów dbali między innymi projektanci z prestiżowego kolektywu LANGE LANGE, a za ostatnie aranżacje odpowiedzialny jest Wojtek Zalot – jeden z najzdolniejszych grafików młodego pokolenia. Tegoroczna kompozycja Wojtka odnosi się do wspomnień z archiwalnych
edycji zawodów. W tle plakatu znajdują się najcieplejsze wspomnienia związane ze snowboardową rywalizacją na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.

Nie będzie to jedyne nawiązanie do poprzednich edycji. Z okazji jubileuszu zawodów do budowy snowparku zaangażowany został pionier OSCYPowych figur, Jan Kanty Wolak. To właśnie on, dziesięć lat temu stworzył pierwsze w historii pole bitwy do rozegrania snowboardowej rywalizacji. W tym roku historia zatoczy koło. Najlepsi w Polsce snowboardziści ponownie powalczą na konstrukcjach zbudowanych przez reprezentanta ekipy Wolak Brothers.

28 stycznia widzimy się ponownie, aby zobaczyć w akcji najlepszych w Polsce snowboardzistów. Oprócz rywalizacji na zbudowanym przez Janka Wolaka snowparku, odbędzie się także „Staruch Jam”, czyli oldschoolowa walka zawodników, którzy brali udział w poprzednich edycjach OSCYPa.

Tegoroczna edycja to także doskonała okazja do darmowego przetestowania nowego sprzętu Burton Snowboards. W specjalnie stworzonym Demo Center czekać będzie kilkadziesiąt desek i wiązań. Dodatkowo będzie można przetestować najnowszy system Step On, pozwalający na szybkie przypięcie buta do deski. OSCYP będzie doskonałą okazją do sprawdzenia tej rewolucyjnej technologii.

Kolejny raz obecny będzie również GoPro – producent najlepszego sprzętu do uwieczniania sportów akcji. Zwycięzcy tegorocznej potyczki, oprócz nagród pieniężnych, zostaną nagrodzeni kamerą Hero Session 5, będącą obecnie najlepszym sprzętem w dziedzinie możliwości filmowania przejazdów snowboardowych.

Atrakcji nie zabraknie! Zapraszamy 28 stycznia do Białki Tatrzańskiej!

 

Oscyp Snowboard Contest 2018

Skomentuj

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w Newsy

Advertisement koszulki snowgirl.pl
Advertisement ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca

Do góry