Dołącz do nas

OH SURF – specjalnie dla dziewczyn!

Newsy

OH SURF – specjalnie dla dziewczyn!

To już w ten czwartek!!! 7 maja ruszamy z cyklem zajęć OH SURF stworzonym przez ROXY i Ministerstwo Kultury Fizycznej OH LALA. OH SURF to seria treningów przeznaczonych dla fanek takich sportów jak surfing, wakeboarding czy kite.

Na początek zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się na terenie wakeparku Bezpieczna Przystań / Warsaw Wake Academy na Czerniakowskiej 107.

7 maja wszystkie zajęcia są bezpłatne, a plan dnia jest następujący:

☛ od godziny 13 będzie można spróbować swoich sił na wakeboardzie – początkującym podpowiadać będzie Jagoda Kolasińska z teamu ROXY Polska.

☛ o godzinie 16 zapraszamy na pierwszy treninig OH SURF prowadzony przez instruktorkę OH LALA Zuzię Kijanowska. Zajęcia będą połączeniem jogi, stretchingu, power balance i elementów akrobatyki.

☛ czwartkowy DZIEŃ OTWARTY będzie trwał od 13 do 17ej i oprócz sportowych atrakcji nastawiamy się na atmosferę pikniku, napoje, zdrowe przekąski i dobre towarzystwo! W godzinach trwania imprezy dziewczyny biorące udział w zajęciach pływają za darmo! Uczestnictwo w zajęciach w Bezpiecznej Przystani także bez opłat – trzeba tylko mieć chęć!

ZAPRASZAMY!

Widzimy się w czwartek na WAKEPARKU!

☛ a już od 12 maja zapraszamy na OH SURF do siedziby OH LALA na Mazowieckiej 9, wtorki o 19.15 i czwartki o 20.15. treningi objęte karnetami OH LALA.

oh_surf oh_surf2

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca

Do góry