Dołącz do nas

Nowy numer SnowBoard MDS

Newsy

Nowy numer SnowBoard MDS

Zima dopisała i dlatego MDS #56 pełen fajnych tematów, po same brzegi. A propos brzegów, czyli morskiej przygody, ahoj… Hitem numeru na pewno jest relacja z Mission Antarctica, niedawno zrealizowanego projektu Xaviera De Le Rue.

Dzięki temu, że Xav to bardzo sympatyczny koleżka, udało nam się opublikować relację z wyprawy jeszcze na świeżaka, jako jeden z pierwszych magazynów w Europie. Z głównym bohaterem wydarzenia pogadaliśmy też od serca na Targach ISPO,  czego efektem jest bardzo aktualny wywiad.

Pewną egzotykę freeride’ową kontynuuje relacja z gruzińskiej części Kaukazu, a równie ciekawie, jak z Xavierem, pogadaliśmy sobie też z Kubą Dytkowskim, Wojtkiem „Gniazdo” Pawlusiakiem i Andriejem Pirumowem.

Są też oczywiście relacje z najwiekszych wydarzeń snb na naszej tegorocznej scenie, czyli z Oscypa i Burn In Snow. Poza tym podglądaliśmy chłopaków zeStench ekipy, jak wygląda ich typowy, zimowy dzionek, zmagaliśmy się z problemem własnoręcznego rzeźbienia Splitboardu oraz prezentujemy FotoGalerię Marka Ognia.

Jest też kilka innych, równie ciekawych tematów, ale po szczegóły zapraszamy do kącika cichego czytelnika ;).

okładka_56.indd

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry