Dołącz do nas

Girls Jam vol. 3 Burton snowpark – Kotelnica Białczańska!

Newsy

Girls Jam vol. 3 Burton snowpark – Kotelnica Białczańska!

Już w pierwszą niedzielę marca w Białce Tatrzańskiej odbędzie się jedyne w Polsce wydarzenie freestylowe skierowane TYLKO dla kobiet 😉

Jest to niepowtarzalna okazja do nauki freestylu w snowparku na nartach i snowboardzie. Warsztaty freestylowe prowadzone będą przez profesjonalnych riderów na poziomie podstawowym jak i bardziej zaawansowanym. Dla wszystkich chętnych dziewczyn odbędą się zawody z nagrodami.

Event organizowany jest przez riderki freestylowe Alinę Trybus i Gosie Śniegórską. Impreza skierowana jest dla dziewczyn które marzą o zaczęciu przygody z freestylem i zaawansowanych riderek. Zależy nam bardzo na promowaniu zimowych sportów ekstremalnych wśród kobiet.

Dążymy do tego, aby ta impreza stała się cykliczna, rozwijała się z roku na rok i zbierała coraz więcej uczestniczek oraz na stałe wpisała się w kalendarz, najważniejszych imprez sportowych w naszym kraju. Przewidujemy nagrody za 1, 2, 3 miejsce w obu kategoriach, najlepszą ewolucję freeski i snowboard. Oprócz tego drobne nagrody za dobre tricki w trakcie trwania Jamu.

05.03.2017 widzimy się w ośrodku Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej!

 

Szczegółowe info TUTAJ

 

Girls Jam

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry