Dołącz do nas

Dołącz już dzisiaj i przeżyj przygodę swojego życia jako dziewczyna Roxy!

Newsy

Dołącz już dzisiaj i przeżyj przygodę swojego życia jako dziewczyna Roxy!

Firma Roxy – od wielu lat tworząca unikalny styl i sportową pasję dla aktywnych dziewczyn zaprasza na jedyny w swoim rodzaju konkurs:

Let the Sea Set You Free – to konkurs przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych aktywnym stylem życia dziewczyn powyżej 18ego roku życia, które mogą zgłaszać swoje klipy wideo, zdjęcia lub teksty pokazujące w jaki sposób filozofia i duch ROXY wpływają na ich życie i dlaczego to właśnie one mają wziąć udział w przygodzie, która być może zmieni ich życie.

Konkurs startuje już od początku marca i potrwa do 8 kwietnia. O wygranej decydować będą głosy publiczności. Z pośród zgłoszonych propozycji wybranych zostanie 75 kandydatek, które otrzymają dodatkowe zadanie – stworzyć minuntowy klip wideo pokazujący w jaki sposób woda, morze i ocean wpływają na ich swobodny styl życia, używając materiałów i muzyki udostępnionych przez ROXY. 15 czerwca 2012 zostanie opublikowana lista zwyciężczyń – po jednej z każdego regionu – Ameryki, Europy, Azji-Pacyfiku.

Trzy wybrane dziewczyny wygrają podróż życia, zaczynającą się w Biarritz, we Francji, gdzie uczestniczyć będą w imprezie ROXY Pro Surf, będą mogły nauczyć się pływać na desce surfingowej, poznać zawodniczki z pro teamu ROXY, nie wspominając o finansowej puli nagród 5000$ i… wyjeździe niespodziance! Dodatkowo zwyciężczynie wezmą udział w kręceniu materiału wideo, pokazującego przygodę ich życia.

ROXY chce zachęcić dziewczyny, żeby spróbowały spełnić swoje marzenia – konkurs skierowany jest do aktywnych i kreatywnych osób – weźcie sprawy w swoje ręce i wygrajcie!!!

Więcej informacji na stronie www.facebook.com/roxy oraz www.roxy.com.

 

ltssyf

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca

Do góry