Dołącz do nas

BURN STYLE SESSION

Newsy

BURN STYLE SESSION

Pierwsze zawody Air&Style, które odbyły się w 1993 roku zgromadziły małą grupkę zapaleńców, prawdziwych pionierów freestyle’u snowboardowego. 20 lat później, rywalizacja 24. najlepszych zawodników o nagrody z puli wynoszącej 75 000 euro i słynny „Pierścień Chwały” to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, które przyciąga na stadion Bergisel w Innsbrucku blisko 14 000 osób!

Marka Burn postanowiła uczcić jubileuszową edycję Air&Styleorganizując wyjątkową imprezę otwierającą zawody. 1 lutegozaproszeni snowboardziści powalczą o miano mistrza stylu w czasie Burn Style Session. Na najeździe na skocznię, na której dzień później odbędzie się finał Air&Style, staną prawdziwe legendy tego sportu m.in.: Terje Haakonsen, Gigi Rüf, Arthur Longo, David Benedek i Devun Walsh!

Jak tłumaczy Erik Hofstaedter, Burn Marketing Manager – „Stworzyliśmy to wydarzenie by najlepsi snowboardziści w historii mogli zmierzyć się ze współczesnymi gwiazdami tego sportu. Burn Style Session to sposób by pokazać to co w tym wszystkim jest najważniejsze, czyli wyjątkowy styl będący wyrazem kreatywności poszczególnych zawodników. Nie ma lepszego miejsca by zorganizować taką imprezę niż to, w którym narodziło się Air&Style.”

Burn podgrzewał będzie emocje już od czwartku 31 stycznia kiedy to w kinie Cineplex odbędzie się światowa premiera filmu „We Ride”. W piątek i sobotę zgromadzoną publiczność czekają gorące koncerty oraz imprezy, przez dwa dni będzie można także odwiedzić tymczasowe muzeum historii snowboardu, które zlokalizowane będzie w specjalnym kontenerze Burn.

Więcej informacji na www.air-style.com

 

air_and_style_innsbruck_2011_burn_werni_stock_c_brecheis as2012_frodephoto_s1 poster

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Newsy

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry