Dołącz do nas

Pink Jam, czyli bardzo słoneczne zawody!

Artykuły

Pink Jam, czyli bardzo słoneczne zawody!

W miniony weekend, tuż przed dniem kobiet, odbyły się najbardziej kobiece, freestylowe zawody sezonu. Narciarki i snowboardzistki szalały w snowparku na Gubałówce pod okiem najlepszej polskiej zawodniczki – Kasi Rusin.

W piątek każda z biorących udział w zawodach pań zaprezentowała swoje umiejętności. W sobotę natomiast odbyły się eliminacje, podczas których sędziowie wyłonili finalistki – 6 snowboardzistek i 6 narciarek. O tym, które z nich znalazły się na podium zdecydowały między sobą. W kategorii freeski wygrała Zuza Witych, drugie miejsce zajęła Alina Trybus przed Dominiką Czumą.

Najlepszą snowboardzistką okazała się Marzena Zając, przed Anią Moskalą i Joanną Gałysą. Wszystkie zgodnie uznały, że nagroda za najlepszy trick należy się Annie Lalik.

Jednak to nie rywalizacja sportowa była najważniejsza, lecz wspaniała atmosfera. Jak bowiem wygląda kobieca odmiana freestyle’owych zawodów w snowparku? Pyszne gofry i kolorowe cup cakes zamiast kiełbasek, przyjemne dla ucha rytmy, bardzo dużo uśmiechu, słońca, no i oczywiście…. różu!

Zresztą wszystko widać na zdjęciach!

Fotki możecie zobaczyć w galerii

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Artykuły

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry