Dołącz do nas

Nowości filmowe – na nowy sezon!

Artykuły

Nowości filmowe – na nowy sezon!

Jak już o tym wspomniałam w zeszłym sezonie, co roku pojawiają się nowe, coraz to mocniejsze produkcje filmowe z dobrą muzyką i nowymi snowboardzistami! Oto kilka moich propozycji, które powinny być dla Was równie ważne jak lektury szkolne : D

 

„The Art of Flight”

Snowboardowy mistrz! Jeśli szukacie zwykłego filmu, który pokaże Wam tricki powtarzane w każdym filmie, to nie jest film jakiego szukacie. „The Art of Flight” to film nie tylko ukazujący jazdę, ale również jej skutki, zagrożenia i tajemnice związane z tą pasją. Mocna ekipa, m.in. Travis Rice, Pat Moore, John Jackson, Nicolas Muller, Bode Merrill, Dany Davis. Już 23 listopada premiera w Polsce! Miłego oglądania!

„Bottom Line” – Pirate Movie Production

 Film z udziałem najlepszych riderów Europy. Mają zawsze świeże i ciekawe pomysły, tworzą własną historię. Ich zeszłoroczna produkcja „Hooked” należała do czołówki najlepszych filmów. „Bottom Line” to oryginalna i kolorowa wizja snowboardu.

„Twel2ve”

Nie zdążyłam jeszcze obejrzeć, więc sami oceńcie!; )

 

„Kaleidoscope”

Isenseven ukazuje nam, co w snowboardzie jest najważniejsze, nie ważne jak jeździmy, czy odnosimy sukcesy. Pokazują nam, jak snowboard cieszy, jaki może być fajny i jak się tym cieszyć. Traktują jazdę jako zabawę, zapominają o wszystkim i nagle znajdują się w bajkowym świecie snowboardu. Film dla ludzi z pasją!

„Was Here”

 

Flow snowboarding – to właśnie w ich produkcji możemy dostrzec różnicę miedzy zawodami, rywalizacją a przyjemnością związaną z jazdą z przyjaciółmi, rodziną. Bohaterowie udowadniają nam, że snowboard to dyscyplina z wieloma możliwościami.

Mocna ekipa ze Scottym Lago na czele!

 

Moim zdaniem najlepsze!; )) Więcej poszukajcie sami. http://winterismylove.pl/ – polecam!

Super klimat, zabawa no i przede wszystkim filmy! Dobre filmy!; )

Weronika

Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej w Artykuły

koszulki snowgirl.pl
ehschool

Ostatnie artykuły

Sklep snowgirl poleca


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/snowgirl/public_html/snowgirl/wp-content/themes/click-mag/footer.php on line 12
Do góry